Respublikinio vaikų ir jaunimo konkurso „Giesmių giesmelė 2016“ 2-asis laureatų koncertas

Atnaujinta: 26 lapkričio 2016
Parašyta 16 gegužės 2016

2016 05 15, sekmadienį, Pal. J.Matulaičio bažnyčioje po 10.00 val. Šv.Mišių  visus susirinkusius džiugino „Giesmių giesmelės-2016“ laureatų 2-asis koncertas. Ypatingai visus nustebino 4-ių metukų lopšelio darželio „Pagrandukas“ solistas Nojus Mizaras su giesmele „Tas, kuris tiki“. Nojui plojo ir kartu su juo priegiesmį giedojo visi žiūrovai.

Puikiai skambėjo J.Basanavičiaus gimnazijos vokalinio ansamblio atliekama tradicinė giesmė „Amazing Grace“, Kauno 1-osios muzikos mokyklos ansamblio „Sakrum“, Švenčionėlių Meno Mokyklos solistės Evelinos Eglinskytės ir kitų solistų atliekami kūriniai. Koncertą vedė, mikrofonus ir apšvietimą jungė, fotografavo, filmavo ir kaip tik galėdami giesmininkams talkino VDU „Rasos“ gimnazijos savanoriai: Arnas Matusevičius, 3E, Martynas Motiejūnas, 2F, Lirida Laucevičiūtė, 3H, Kristina Berezinytė, 2g,Tomas Jonavičius ir nenuilstanti, bei visur spėjanti muzikos mokytoja Danutė Šaučiūnienė.
Ateinantį sekmadienį vyks 3-iasis laureatų koncertas, kuriame pasirodys pagrindinio prizo „Grand Prix“ laimėtoja – Kauno Smetonos gimnazijos solistė Gabija Rimaitytė.

Kviečiame visus gausiai dalyvauti.

Direktoriaus pavaduotoja Violeta Juškienė

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://rasa.kaunas.lm.lt/images/sampledata/giesmiu_giesmele2