Gabiausių gimnazijos mokinių išvyka į Anykščius

Atnaujinta: 26 lapkričio 2016
Parašyta 19 gegužės 2016

Ankstų gegužės 13 rytą mokyklos kieme rinkosi vieni gabiausių ir mokyklai nusipelniusių gimnazistų, kurie garsino gimnaziją įvairiose olimpiadose bei konkursuose, pristatė savo darbus tradiciniam labdaros vakarui. Šie gimnazistai, lydimi mokytojų G.Rakauskienės, R.Gaulienės, S.Petkevičienės bei direktoriaus pavaduotojos ugdymui T.Janulevičienės, pajudėjo link Anyksčių.

Moksleiviai aplankė gausybę įvairių objektų: Kavarske apsilankė prie Šv.Jono šaltinio, Anykščiuose – A.Vienuolio namą-muziejų, visų puikiai žinomą Antano Baranausko kapą „Laimės žiburį“, Puntuko akmenį, pasigrožėjo kvapą gniaužiančiais Anykščių šilelio vaizdais, atsiveriančiais nuo lajų tako bokšto. Bene patys smagiausi aplankyti objektai buvo: siauruko muziejus, kuriame buvo galima pasivažinėti rankine drezina bei triračiu ant bėgių, ir vasaros rogučių trasa, esanti ant Kalitos kalno, ji daugeliui suteikė neišdildomų įspūdžių.
Grįžę į Kauną gimnazistai, nors jau buvo pavargę, tačiau laimingi. Mes, gimnazistai, tikimės tokių pat smagių ekskursijų ir ateityje.

Kristina Ruginytė, 3A kl.

• anyksciai1
  • anyksciai2