16. 05. 30
Atnaujinta: 01 gruodžio 2016
Parašyta 30 gegužės 2016
Peržiūros: 1832

Gegužės 30 dieną gimnazijoje vyko tradicinė sporto šventė „Sveika, vasara!“, kurioje jėgas išbandė pirmokai, antrokai ir trečiokai. Sporto šventės metu vyko tinklinio, žolės riedulio ir bėgimo varžybos. Atmosfera buvo karšta tiek tiesiogine, tiek netiesiogine prasmėmis. Daug kur nugalėtojus lėmė paskutinės sekundės. Vienas klases nuo kitų skyrė tik 0,5-2 taškai. Todėl lemiama buvo kiekviena sekundė, kiekvienas metras, įvartis ir dalyvis.

Tarp pirmų klasių I–ąją vietą iškovojo 1E (36 tšk.), II–ąją 1D (32 tšk.), III–ąją 1B (28,5 tšk.).
Tarp antrųjų I-ąją 2C (30,5 tšk.), II-ąją 2A (30 tšk.), III-ąją 2D (28,5 tšk.). Trečiokų gretose nugalėtojais tapo 3H (29,5 tšk.), II–ąją vietoje, pralaimėję bėgimo rungtį H klasei tik 2 sekundėmis, iškovojo 3C (28 tšk.) ir III–ios vietos laimėtojais tapo 3E (26,5 tšk.) mokiniai.
Kaip jau yra tapę tradicija, varžybų prizininkai bus apdovanoti šakočiais Rugsėjo 1-osios šventės metu.
Renginio organizatoriai dėkoja teisėjams, atlaikiusiems tiek dienos, tiek varžybų karštį, taip pat garso operatoriams, bei visiems kitiems prisidėjusiems prie šios gražios šventės.