Ar gali būti įdomu Kauno apskrities valstybinėje mokesčių inspekcijoje?

Atnaujinta: 01 gruodžio 2016
Parašyta 01 birželio 2016

Besibaigiant mokslo metams, gegužės 31 dieną VDU „Rasos“ gimnazijos 2c ir 3c klasės apsilankė Kauno AVMI, dalyvavo edukacinėje programoje, kurioje informatyviai buvo pristatyta įstaiga, pavaldi Finansų ministerijai. Mokinius pasitiko ir sveikinimo žodį tarė Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos viršininkė Judita Stankienė, apie mokesčių svarbą ir prasmę kalbėjo viršininkės pavaduotojas Gintautas Muznikas, o ko reikia, norint pradėti savo verslą, supažindino Rajonų mokesčių mokėtojų skyriaus vedėja Irena Gasiūnienė.

Pristatymo pabaigoje vyko apklausa-viktorina, kurioje mokiniai labai aktyviai dalyvavo ir už atsakytus klausimus gavo po atminimo dovanėlę. Visai klasei už aktyvų dalyvavimą Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos viršininkė Judita Stankienė įteikė pažymėjimą. Po pristatymo AVMI viršininkės pavaduotojas Gintautas Muznikas organizavo ekskursiją po inspekcijos patalpas. Mokiniai liko patenkinti, džiaugėsi galimybe susipažinti su inspekcijos darbuotojais bei jų darbu. Ne vienas pagalvojo apie ekonomikos studijas, apie reikalingą bei prasmingą profesiją. Pasirodo, kad gali būti įdomu ir Kauno apskrities valstybinėje mokesčių inspekcijoje.
Nuoširdžiai dėkojame Kauno AVMI Atstovei Ernestai Razbadauskienei, kuri operatyviai organizavo šią edukacinę programą bei maloniai lydėjo per visą susitikimo laiką. Dėkojame Živilei Jurkšienei, 2c klasės mokinio Manto Jurkšos mamytei, už parodytą dėmesį , geranoriškumą bei profesionalų darbą.

Enrika Pileckaitė bei Smiltė Valašinaitė, 2c kl.

• vmi (11)
  • vmi (7)