Šviesi Mokslo ir žinių dienos šventė gimnazijoje!

Atnaujinta: 26 lapkričio 2016
Parašyta 22 rugpjūčio 2016

Rugsėjo 1-ąją, ketvirtadienį, anksti ryte gimnazijos bendruomenė susitiko naujojoje J.Matulaičio bažnyčioje. Šventė prasidėjo Šv. Mišiomis. Parapijos klebonas kunigas Dainius Lukonaitis sveikino visus sugrįžusius iš linksmų vasaros atostogų, linkėjo gražių, kūrybingų, sėkmingų mokslo metų. Šv. Mišiose giedojo VDU „Rasos“ gimnazijos choras „Gaja“ ir solistė, muzikos ir vokalo mokytoja Iveta Kalkauskaitė.

Po Šv. Mišių visi būriavosi mokyklos stadione, kuriame vyko iškilmingas mokslo metų minėjimas. Ypač nekantriai lūkuriavo naujieji gimnazistai, kuriems šiandien oficialiai atsivėrė gimnazijos durys į jaukią ir atsinaujinusią gimnaziją. Skambant valstybiniam himnui į šventę buvo įneštos vėliavos. Šiais metais vėliavnešiais tapo 2016 m. „Metų klasės“ 3G atstovai. Sveikinimo  žodį tarė gimnazijos direktorius Artūras Sakalauskas. Bendruomenę sveikino VDU prorektorius Kęstutis Šidlauskas, LR Seimo narys Arimantas Dumčius, LR Seimo narys, biudžeto ir finansų komiteto narys Kęstutis Glaveckas, Kauno miesto vicemeras Simonas Kairys. Gimnazijos mokytojų „Vizija“ klubo pirmininkė direktoriaus pavaduotoja Teresė Janulevičienė įteikė klubo premijas respublikos ir miesto olimpiadų nugalėtojams. Kūno kultūros mokytojai Tomas Kentra ir Gintaras Rolskis teikė klasėms prizus-šakočius gimnazijos vasaros spartakiados laimėtojams. Kelis žodžius ant scenos pakilo pasakyti ir abiturientai, ir pirmaklasiai gimnazistai. Pirmokai paleido skristi į dangų tris baltus balandžius, linkėdami visiems tikėjimo, vilties ir meilės. Mokinių komitetas klases ir svečius pasveikino ir kiekvienai klasei išdalino suvenyrus – linkėjimus su Bruno Ferero tekstu „Geraširdis žmogus“. Skambant muzikai mokytojai ir svečiai buvo pasveikinti gėlėmis, o nuskambėjus „Rasos“ gimnazijos himnui, vėliavas iš aikštės išnešė 3G „Metų klasė“ ir išvyko į VDU renginius. Šventės vedėjai Brigita Leonavičiūtė (4F kl.) ir Žygimantas Paknys (4F kl.) kiekvieną klasę iš aikštės išlydėjo linksmais ir šmaikščiais palinkėjimais. Po iškilmingo renginio kieme, visos klasės su savo auklėtojais dalinosi vasaros įspūdžiais klasių valandėlėse, o vėliau rinkosi kavinukėse, picerijose ir miesto renginiuose.

Sandra Karnilavičiūtė 3C kl.

• rugsejo1 (15)
  • rugsejo1 (20)