Instrumentinė vokalinė grupė „Creščendo“

Atnaujinta: 14 rugsėjo 2018

Instrumentinė vokalinė grupė „Creščendo“

Prieš porą metų ruošiantis šimtadieniui tuometinių dvyliktokų iniciatyva spontaniškai susikūrusi instrumentinė-vokalinė grupė, visų neoficialiai praminta „orkestrėliu“, nuo šių mokslo metų tęsią gyvos muzikos atlikimo idėją. Džiaugsmas groti, improvizuoti ir kartu ruoštis mokykloje minimoms šventėms pritraukia vis naujų narių ir šiandien „orkestrėlį“ sudaro moksleiviai iš visos gimnazijos. Taip pat orkestrėlis gali džiaugtis buvusių „Rasos“ gimnazistų sugrįžimais kai kuriomis išskirtinių švenčių progomis, taip naikindamas ribas tarp moksleivių ir studentų, visad išliekantis jaunatvišku ir kartu brandžiu kolektyvu. Jam vadovaujančios buvusios gimnazijos abiturientės Vilniuje ir Kaune studijuoja profesionalų atlikimo meną – Viktorija Miškinytė (trimitas, LMTA) ir Martyna Kučinskaitė (fortepijonas, VDU MA). Grupės repertuarą sudaro tiek žinomų dainų atlikimas, patiems kuriant aranžuotes ir pritaikant instrumentuotę tuometiniam atlikėjų statusui, tiek savų dainų specialioms mokyklos progoms kūrimas ir atlikimas (pvz., „Mano Lietuva“ – 2015m. kovo 11-tajai skirto flashmob daina). Šios instrumentinės-vokalinės grupės didžiausias iššūkis – suderinti tiek klasikinius (styginiai, pučiamieji, klavišiniai), tiek džiazo/roko/pop (bosinė, elektrinė, akustinės gitaros, mušamieji) ar net liaudies (dūdmaišis) instrumentus bei patirti muzikos dovaną muzikuojant linksmame ir draugiškame kolektyve.

Svetainėje lankosi 110 svečių ir nėra prisijungusių narių