I – II kl. KONSULTACIJOS 2019-2020 m. m.                                                      

 

Dalykas

Mokytojas

Savaitės diena

Laikas

Vieta

1.       

Matematika

Ginetas B.

Antradienis

Trečiadienis

14.45 – 15.30

14.45 – 15.30

207

2.       

Matematika

Butkevičienė L.

Pirmadienis

Trečiadienis

14.45 – 15.30

14.45 – 15.30

216

3.       

Matematika

Bareišienė V.

Antradienis

14.55 – 15.40

301

4.       

Matematika

Jankauskienė J.

Antradienis

Trečiadienis

14.55 – 15.40

14.55 – 15.40

206

5.       

Matematika

Vitkauskienė A.

Ketvirtadienis

Pirmadienis

14.55 – 15.40

14.55 – 15.40

302

6.       

Fizika

Misevičius J.

Antradienis

14.45 – 15.30

310

7.       

Fizika

Krašauskienė R.

Antradienis  .

Trečiadienis

14.55 – 15.40

14.55 – 15.40

312

8.       

Fizika

Lileikytė L.

Trečiadienis

Penktadienis

11.40 – 12.10

11.40 – 12.10

310

312

9.       

Anglų k.

Benetienė G.

Antradienis

Penktadienis

14.50 – 15.45

13.55 – 14.40

201

10.   

Anglų k.

Karalevičiūtė D.

Pirmadienis

14.55 – 15.40

304A

11.   

Anglų k.

Saulevičienė L.

Pirmadienis

15.00 – 16.00

205

12.   

Anglų k.

Miliukaitė-Lapinskienė K.

Pirmadienis

15.00 – 16.00

204

13.   

Anglų k.

Navickienė I.

Pirmadienis

Antradienis

14.45 – 15.30

14.45 – 15.30

122

14.   

Anglų k.

Čelkienė A.

Pirmadienis

Antradienis

14.45 – 15.30

14.45 – 15.30

115

15.   

Anglų k.

Vrubliauskienė V.

Pirmadienis

Penktadienis

14.45 – 15.30

14.45 – 15.30

106

305

16.   

Anglų k.

Januškienė V.

Pirmadienis

Penktadienis

14.45-15.30

14.00-14.45

205‘

17.   

Anglų k.

Kuktienė A.

Pirmadienis

Penktadienis

14.45 – 15.30

14.00 – 14.45

208

18.   

Lietuvių k.

Armonienė G.

Trečiadienis

14.50 – 15.35

203

19.   

Lietuvių k.

Bartaševičienė V.

Penktadienis

14.55 – 15.40

123

20.   

Lietuvių k.

Mataitė-Grigaitienė V.

Ketvirtadienis

14.45 – 15.30

108

21.   

Lietuvių k.

Žukauskienė L.

Trečiadienis

14.45 – 15.30

106

22.   

Lietuvių k.

Rakauskaitė R.

Penktadienis

14.45 – 15.30

104

23.   

Lietuvių k.

Tuminauskienė A.

Antradienis

Trečiadienis

14.45 – 15.30

14.45 – 15.30

121

24.   

Lietuvių k.

Viliokaitienė A.

Antradienis

14.00 – 14.45

120

25.   

Istorija

Praniulienė R.

Antradienis

14.45 – 15.30

317

26.   

Istorija

Zakarauskienė I.

Ketvirtadienis

14.45 – 15.30

316

27.   

Istorija

Žilinskas G.

Pirmadienis

14.45 – 15.30

105

28.   

Istorija

Simutytė Ž.

Pirmadienis

14.45 – 15:30

307

29.   

Chemija

Černiauskaitė Z.

Pirmadienis

14.55 – 15.40

209

30.   

Chemija

Zinevičienė J.

Antradienis

14.55 – 15.20

209

31.   

Chemija

Jankauskaitė L.

Antradienis

Ketvirtadienis

14.55 – 15.40

14.55 – 15.40

211