Moksleivių laimėjimai 2016-2017

Sveikiname  2016-2017 m.m. Respublikinio 9-10klasių mokinių etikos konkurso „MORALINĖS DILEMOS“ nugalėtoją Roką Samoilovą, IE kl. (I-oji vieta). Mokytoja Daiva Roževičienė.


 

Sveikiname 3A klasės gimnazistą Luką Kustą, laimėjusį 3-ąją vietą 65-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados miesto etape ir apdovanotam Kauno miesto savivaldybės administracijos švietimo skyriaus diplomu ir bronzos medaliu. Fizikos mokytojas Albinas Ivanauskas.


 

Sveikiname 4B klasės mokinę Moniką Balčiūnaitę, kuri tapo Kauno miesto ugdymo įstaigų 10-12 klasių mokinių vykdytų tiriamųjų darbų parodos-konkurso „MOKAUSI. TIRIU. ATRANDU“ laureate ir apdovanota DIPLOMU. Darbų vadovės biologijos mokytojos Jolanta Martinionienė ir Loreta Kalvinskienė. 2017-05-05 Vilniaus Gedimino technikos universitete vyko pirmosios Lietuvoje rengiamos Finansų Olimpiados 9-12 klasių moksleiviams finalas. Pirmajame etape balandžio mėnesį dalyvavo  daugiau kaip 600 mokinių iš visos Lietuvos. Į finalinį etapą patekto  95 geriausius rezultatus parodę moksleiviai, prizinėmis vietomis buvo apdovanoti tik  10 moksleivių.
Sveikiname Finansų olimpiados II-os vietos nugalėtoją – Šarūną Paplauską 3B kl. Mokytoja Inga Kublickienė


Sveikiname Nacionalinės Mokomųjų mokinių bendrovių (MMB) mugės-konkurso MMB „Tada5 Systems“  nominantus: Tadą Varanauską, 4B kl. bei Matą Veličką, 4C kl., laimėjusius kategorijose: Startuoliškiausia bendrovė ir Profesionaliausia bendrovė. Mokytoja Inga Kublickienė


 

Sveikiname VDU „Rasos“ gimnazijos komandą, išmaniajame orientavimosi žaidime „100 - mečio istorijos pėdsakais“ laimėjusią I-ąją vietą. Dalyviai: Greta Maksevičiūtė 1A, Greta Akranglytė 1A, Norbertas Blandis 1A, Matas Kalenda 1A.Sveikiname
VDU „Rasos“ gimnazijos komandą, laimėjusią II-ąją vietą 2017 m. Kaunio miesto mokyklų žaidynių lengvosios atletikos kroso estafečių varžybose. Dalyviai: Aistė Ramanauskaitė 2F, Miglė Damijonaitytė 3G, Gabrielė Bičkauskaitė 1E, Lidija Žičiūtė 1E, Tomas Jansonas 2C, Minvydas Širvinskas 3F, Mindaugas Mikailionis 2H, Joris Mackevičius 3C.


Sveikiname Kauno VEMP čempionato nugalėtojus:
9-10 klasių pogrupyje užėmusius III-ąją vietą: Karolį Šventoraitį, Justiną Vinciūną, 2B kl., Dovydą Bykovą, Eidisoną Gridziušką, Justiną Surgelį, 2D kl.
11-12 klasių pogrupyje 4A kl. gimnazistus, užėmusius II-ąją vietą: Danielę Gervytę, Matą Gervę, Jokūbą Varnagirį, Matą Šalčių.Sveikiname gimnazistę 
Grėtę Eitmanytę, 1D kl., tapus Respublikinio vaikų ir jaunimo konkurso „Giesmių giesmelės-2017“ laureate, surinkus 97 balus iš 100-to galimų balų!


Kovo 25 dieną gimnazijos 1C ir 1D komandos Panevėžyje dalyvavo Rusų kalbos respublikinėje olimpiadoje „Linksmai, Išradingai, Turiningai“. Abi komandos grįžo su apdovanojimais – 1C komanda užėmė III-ąją vietą, o 1D komanda paskelbta rungties „Surask žodį“ nugalėtoja. 


2017-03-30 Lietuvos sporto muziejuje vyko Respublikinė mokinių ir mokytojų kūrybinių bei tiriamųjų darbų konferencija-konkursas „Mano Olimpas“.  Jame dalyvavo ir mūsų gimnazijos moksleiviai, kurių atlikti darbai buvo puikiai įvertinti.

I-oji vieta: Miglė Baltrušaitytė ir Ieva Borovskytė 3B kl. mokinės.  Darbas „Motyvacija sportuoti“. Mokytoja Gintautė Rakauskienė
III-oji vieta: Tautvydas Gaižauskas ir Aistė Gintautaitė 4B kl. mokiniai. Darbas „Aš judu – aš gyvenu“. Mokytoja Jolanta Martinionienė.
Padėka Gerdai Jorūnei Prapuolenytei, 3 kl. Darbas „Ar kūno kultūra tik laiko švaistymas“. Mokytoja Loreta Kalvinskienė. 

Sveikiname Viktoriją Jocytę, Kauno miesto dailės olimpiadoje „Piliakalniai: praeities retrospektyva, dabarties realijos, ateities vizijos“ užėmusią III-ąją.

Mokytoja Birutė Zakarkienė


 

Sveikiname istorijos olimpiados I-ojo turo laimėtojus:

 • I vieta – Justė Balsytė (4c kl.)
 • II vieta – Juras Skinkys (4c kl.)
 • III vieta – Ieva Agnė Kazakevičiūtė (3a kl.)

2016 m. lapkričio 30 d. vyko tarptautinis  anglų kalbos konkursas „Best in English“. Dalyvavo 8104 moksleiviai iš 27 Europos šalių, 373 mokyklų. „Best in English“ konkurse dalyvavo 17 mūsų gimnazijos 3-4 klasių mokinių. Džiaugiamės galimybe dalyvauti tokio lygio konkurse, kurį organizavo Čekijos respublikos Kompetencijų plėtotės institutas, ir patikrinti savo žinias. Testas buvo trijų dalių –gramatikos, skaitymo ir klausymo – ir truko 60 minučių. Daugiausiai konkurso dalyviai galėjo gauti 124 taškus. Konkursą koordinavo anglų kalbos mokytoja Laima Saulevičienė. Paskelbti rezultatai džiuginantys. Iš 373 dalyvavusių mokyklų mūsų gimnazija – 7 vietoje.  

10 geriausių gimnazistų:

Mokinys Klasė Vieta Europoje (8010 dalyvių) Vieta pasaulio reitinguose Mokytojas
Edvinas Vinciūnas 3E 31 52 L.Saulevičienė
Paulius Pyplys 3E 93 156 L.Saulevičienė
Lukas Sacevičius 4A 124 216 A.Čelkienė
Domas Mikalauskas 4C 179 299 V.Januškienė
Robertas Petrauskas 3E 192 318 L.Saulevičienė
Augustė Banėnaitė 4C 272 452 V.Januškienė
Andrius Jagminas 3C 289 478 G.Benetienė
Jokūbas Varnagiris 4A 398 670 A.Skopienė
Matas Speičys 4C 659 1177 I.Navickienė
Dovydas Gaidilionis 3A 701 1240 K.Miliukaitė-Lapinskienė

 

Sveikiname Kauno miesto 11-ųjų klasių anglų kalbos olimpiados antros vietos nugalėtoją – 3d klasės gimnazistą Darių Balandį (mokytoja Aušra Skopienė) ir penktąją vietą užėmusį – 3e klasės gimnazistą  Edviną Vinciūną (mokytoja Laima Saulevičienė). 
Didžiuojamės jais ir linkime jiems sėkmės respublikos etape.


Sveikiname finalinio etapo I-osios  vietos nugalėtojų komandos „LAURAI“ narius, 2B klasės gimnazistus: Augustą Babelį, Giedrių Jachimavičių, Lauryną Muravecką, Karolį Šventoraitį, Justiną Vinciūną.

Konkurse „Aš – verslus novatorius“ nugalėjo du atrankinius turus bei finaliniame etape „Protų kovos“. Konkursas vyko Kaune, Kauno pedagogų kvalifikacijos centre.

Mokytoja Inga Kublickienė


2016 m. gruodžio 1 dieną Moksleivių aplinkotyros centre vyko Kauno miesto ugdymo įstaigų moksleivių plakatų parodos – konkurso „Psichoaktyvioms medžiagoms – ne!“ nugalėtojų apdovanojimai.

Laureatėmis tapo:

 • Kornelija Kudrevičiūtė ir Paulina Kozlovskytė, 3D klasės mokinės, jų plakatas „Sveikame kūne – sveika siela“.
 • Miglė Kublickaitė, 3C klasės mokinė, jos plakatas „Koks tavo pasirinkimas???“.
 • Akvilė Randytė, 3C klasės mokinė, jos plakatas „Nepasiduok vilionei“.

Mokytoja Jolanta Martinionienė

 • Joana Savukytė ir Karolina Deksnytė, 2C klasės mokinės, jų plakatas „Narkotikai – tavo aršiausias draugas?“.
 • Indrė Strelcovaitė ir Rugilė Gudaitytė, 2D klasės mokinės, jų plakatas „Psichoaktyvioms medžiagoms – Ne“.

Mokytoja Loreta Kalvinskienė

2016 m. gruodžio 1 dieną Moksleivių aplinkotyros centre vyko Kauno miesto ugdymo įstaigų 5-12 klasių mokinių protmūšis „AIDS: renkuosi žinoti“, skirtas pasaulinei AIDS dienai paminėti. Renginį organizavo Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

Protmūšyje dalyvavo mūsų gimnazijos komanda: Mantvydas Sinkevičius 3C kl., Donatas Namajuškus 3D kl., Kotryna Ruseckaitė 3B kl., Miglė Bespalova 3C kl., Jogailė Markevičiūtė 3A  kl. mokiniai.

Mokinių komanda buvo apdovanota Padėka ir atminimo suvenyrais.

Mokytoja Jolanta Martinionienė


Sveikiname MMB „LAJK“ narius: Augustą Babelį, 2B kl., Lauryną Muravecką, 2B kl., Karolį Šventoraitį,  2B kl., Justiną Vinciūną, 2B kl., dalyvavusius MMB mugėje-renginyje skirtame tarptautinei verslumo savaitei, kuris vyko VDU  ir laimėjusius šiuos prizus:

 • Inovatyvi idėja – Nominaciją įsteigė Lietuvos Inovacijų Centras
 • MMB prezidentas-lyderis – Nominaciją skelbė LJA Alumnai 

Mokytoja Inga Kublickienė


 

2016 m. lapkričio 25 dieną Moksleivių aplinkotyros centre vyko Kauno miesto moksleivių fotonuotraukų konkurso „Nuostabus gyvūnijos pasaulis“ nugalėtojų apdovanojimai. Laureatėmis tapo:

 • Paulina Nenortaitė, 3F kl. Nuotrauka „Namų šypsena“.
 • Egidija Kukarskytė, 3B kl. Nuotraukos „Draugystė“ ir „Gudruolis lapinas“. 

Mokytoja Jolanta Martinionienė.

 • Martyna Urbonaitė 4E kl. Nuotrauka „Laukinis gyvenimas“. 

Mokytoja Loreta Kalvinskienė.

Mokinės apdovanotos Diplomais ir atminimo dovanėlėmis.


 
 

Svetainės medis

Mus rasite