on 18. 07. 23
Peržiūros: 1614

Liepos 17-tą dieną Vytauto Didžiojo universiteto Didžiojoje salėje 23-iajai gimnazijos abiturientų laidai iškilmingai buvo įteikti 235 ypatingi brandos atestatai, papuošti Lietuvos šimtmečio ženkleliu „Atkurtai Lietuvai 100“.
Šia reikšminga proga Didžiojoje universiteto salėje, nuskambėjus „Rasos“ gimnazijos himnui ir iškilmingai įnešus gimnazijos vėliavą, paskutiniame mokykliniame renginyje abiturientus sveikino ir gerais mokymosi rezultatais džiaugėsi gimnazijos direktorius Artūras Sakalauskas.
Jis palygino egzaminų maratoną su pasaulio futbolo čempionatu: „Krito įvarčiai į vartus, krito ir šimtukai, bei puikūs įvertinimai į mūsų gimnazijos sąskaitą“.

on 18. 07. 23
Peržiūros: 1378

puokste

Brandos atestatai su pagyrimu įteikti 4 abiturientams: Jogailei Markevičiūtei, 4A kl., Mantui Ginkui, 4A kl., Lukui Kustai, 4A kl., Miglei Bespalovai, 4C kl.

Šie mokiniai visus dalykus mokėsi puikiai. Brandos atestatas su pagyrimu išduodamas mokiniui, turinčiam ne žemesnius kaip 9-ių balų visų dalykų metinius ir mokyklinių brandos egzaminų įvertinimus, išlaikiusiam bent vieno dalyko valstybinį egzaminą ir turinčiam ne žemesnius kaip 86 balai visų laikytų valstybinių brandos egzaminų įvertinimus.

on 18. 07. 02
Peržiūros: 1049

Birželio pradžioje 2B klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje geografijos–istorijos pamokoje „Turizmo geografija Žemaitijos istorinėse vietovėse“.  Pamokos maršrutas ėjo pro Kražius, Medvėgalio piliakalnį, Telšius, Platelius, Plungę, Rietavą. Kražiuose aplankėme XVII a. jėzuitų  kolegiją – dabar M.K.Sarbievijaus kultūros centrą, lipome į Vytauto kalną.

on 17. 07. 19
Peržiūros: 4232

 
Liepos 14 d. „Rasos“ gimnazijos abiturientams nuaidėjo džiugi ir iškilminga Brandos atestatų įteikimo šventė. Vytauto Didžiojo Universiteto Didžiojoje salėje (Daukanto g. 28) buvo įteikti vidurinio mokslo Brandos atestatai 8-ių klasių 228 abiturientams, sėkmingai išlaikiusiems valstybinius ir mokyklinius brandos egzaminus.
Džiaugsmingoje ir nuotaikingoje šventėje dalyvavo apie 1000 žmonių: VDU rektorius, gimnazijos direktorius ir administracija, klasių auklėtojai, mokytojai, abiturientų tėvai, seneliai, broliai, draugai ir bičiuliai sveikintojai.

on 16. 07. 21
Peržiūros: 4648

Liepos 12 dieną VDU „Rasos“ gimnazijos bendruomenė rinkosi į ilgai lauktą šventę. 21 laidos abiturientams buvo iškilmingai įteikti Brandos atestatai. Šventėje dalyvavo ir abiturientus sveikino VDU rektorius profesorius J.Augutis, Seimo narys A.Dumčius, gimnazijos direktorius A.Sakalauskas, direktoriaus pavaduotojos S.Šležienė, V.Juškienė, klasės auklėtojos, mokytojai, abiturientų tėveliai.

on 16. 07. 11
Peržiūros: 1280

Ankstų 2016 m. birželio 11 d. rytą 50 gimnazijos choro „Gaja“  choristų ir 5 mokytojai išvyko į dviejų dienų kelionę Palanga-Klaipėda. Vykę choristai turėjo galimybę visą dieną pailsėti Palangoje, pasiruošti sekmadienį vykstančiai dainų šventei. Birželio 12 d. jau 10.00 val. ryte prasidėjo visų dalyvių repeticija Klaipėdos vasaros koncertų estradoje.

on 16. 07. 11
Peržiūros: 1546

Po kelerių metų pasiruošimo iratrankų 40 gimnazijos choro „Gaja“ choristų, lydimi choro vadovų D.Šaučiūnienės ir M.Šikšniaus bei pavaduotojos V.Juškienės ir soc. pedagogės R. Damaševičienės, turėjo galimybę sudalyvauti Moksleivių dainų šventės dainų dienoje „Tu mums – viena“ Vilniuje, Vingio parko estradoje.

Svetainės medis

Mus rasite