Dalyvavome šventiškuose Kovo 11-osios miesto renginiuose

Atnaujinta: 03 balandžio 2017
Parašyta 13 kovo 2017

Kovo 11 d. Kauno mieste vyko įvairūs renginiai Lietuvos Nepriklausomybės šventei paminėti. Jau ankstyvą rytą, visų Kauno mokyklų mokiniai rinkosi Arkikatedroje Bazilikoje, kur vyko iškilmingos šventosios mišios už Lietuvą ir jos laisvę. Vėliau mokiniai, jų mokytojai ir kiti pilietiškai nusiteikę Kauno miesto gyventojai ilga procesija pajudėjo link Vytauto Didžiojo karo muziejaus, kur turėjo vykti iškilmingas minėjimas ir koncertas Lietuvos Nepriklausomybės dienai paminėti.

VDU „Rasos“ gimnazijos mokiniai taip pat dalyvavo miesto renginiuose ir iškilmingai žygiavo eisenoje nešdami 25 metrų ilgio improvizuotą Lietuvos vėliavą. Juos lydėjo gimnazijos direktorius Artūras Sakalauskas, pavaduotoja Violeta Juškienė ir kiti gimnazijos mokytojai. Visi mokiniai buvo šventiškai nusiteikę, linksmai žygiavo Vilniaus gatve į karo muziejaus sodelį, kur klausėsi varpų muzikos ir koncerto.

Kristina Miliukaitė-Lapinskienė, anglų kalbos mokytoja

Svetainėje lankosi 91 svečias ir nėra prisijungusių narių