Atnaujinta: 03 balandžio 2017
Parašyta 31 kovo 2017

2017-03-30 Lietuvos sporto muziejuje vyko Respublikinė mokinių ir mokytojų kūrybinių bei tiriamųjų darbų konferencija-konkursas „Mano Olimpas“.  Jame dalyvavo ir mūsų gimnazijos moksleiviai, kurių atlikti darbai buvo puikiai įvertinti.

I-oji vieta: Miglė Baltrušaitytė ir Ieva Borovskytė 3B kl. mokinės.  Darbas „Motyvacija sportuoti“. Mokytoja Gintautė Rakauskienė.
III-oji vieta: Tautvydas Gaižauskas ir Aistė Gintautaitė 4B kl. mokiniai. Darbas „Aš judu – aš gyvenu“. Mokytoja Jolanta Martinionienė.
Padėka Gerdai Jorūnei Prapuolenytei, 3 kl. Darbas „Ar kūno kultūra tik laiko švaistymas“. Mokytoja Loreta Kalvinskienė.