Ataskaitinis Mokinių savivaldų forumas

Atnaujinta: 03 balandžio 2017
Parašyta 31 kovo 2017

Kovo 24 dieną, VDU KTF Didžiojoje Auloje (Gimnazijos 7) vyko „Ataskaitinis mokinių savivaldų forumas", kuriame dalyvavo Kauno miesto ir rajono mokinių savivaldų atstovai. Mūsų gimnaziją atstovavo Rosita Mikalauskaitė, 2D kl. ir Justinas Vinciūnas, 2B kl.

Mokinių savivaldų forumo metu šiemet vyko ir šeštasis „Delegatų klubo“ susitikimas, kuriame buvo diskutuojama įvairiomis temomis, tokiomis kaip mokslo metų ilginimas, karinis pa(si)rengimas mokykloje, brandos darbas gimnazijose, aukštųjų mokyklų susijungimas, kaupiamasis kriterinis vertinimas, neformaliojo vaikų švietimo krepšelis. Pasidžiaugėme sėkminga Lietuvos moksleivių sąjungos organizuojama „EMOCIJA+“ programa, kuri skatina paversti emocinę aplinką mokykloje pozityvesne ir draugiškesne kiekvienam. Taip pat savivaldų atstovai klausėsi įdomios ir motyvuojančios lektorės Gerdos Asipavičienės paskaitos apie lyderystę, bei patvirtino Kauno Mokinių Savivaldų Informavimo Centro pirmininkės Erikos Zenkevičiūtės pusės metų veiklos ataskaitą. Svarstomų temų nutarimai bus siunčiami į Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministerijai kaip rekomendacijos. Lietuvos moksleivių sąjungos renginiai yra aktualūs moksleiviams todėl šis renginys mums buvo įdomus ir naudingas.

Rosita  Mikalauskaitė, 2D kl.