„Žeme – nepalik mūsų, mes tavo vaikai...“

Atnaujinta: 13 balandžio 2017
Parašyta 12 balandžio 2017

03-20 Žemės vėliavos iškėlimas, Žemės dienos renginių stendo paruošimas, gimnazijos bendruomenės pasveikinimas paukščių balsais I aukšto fojė. J.Martinionienė.
03-20 iki 03-31 Filmų gamtine tematika demonstravimas TV I a. fojė. J.Martinionienė.

03-20 Renginys ,,Švęsk Žemės dieną su KTU 2017“ 3-4 kl. gimnazistų komanda KTU. Z.Černiauskaitė.
03-20 12.30 val. Iškilminga eisena Laisvės alėja, Žemės vėliavos pakėlimo ceremonija 3 kl. Mokiniai. V.Miliukevičius.
03-20 14.00 val. Renginys Kauno T.Ivanausko zoologijos muziejuje 3 kl mokiniai. V.Miliukevičius.
03-20 14.40 val. Viktorina 1D kl. mokiniams „Žeme, tu gyva“. L.Kalvinskienė.
03-22 Popietė 3H kl. mokiniams „Dabartinė Žemės ekologinė padėtis“. J.Misevičius.
03-24 Paskaita 4 kl. mokiniams (1 ir 2 pamokos) 213 kab. VDU doc. J.Žaltauskaitė „Kiek mums kainuoja besikeičiantis klimatas?“. J.Martinionienė.
03-27 iki 03-29 Mokinių darbų paroda „Įveikime stresą drauge“ II a. fojė. J.Martinionienė.
03-30 Paskaita 3 kl. mokiniams (5 pamoka) 213 kab. VDU prof. R.Daugelavičius „Ar tikrai mums bus geriau, jei žus milijonai bakterijų?“ J.Martinionienė.
03-29 iki 04-01 Mokinių darbų paroda „Psichotropinėms medžiagoms – NE“ II aukšto fojė. L.Kalvinskienė.
03-30 VDU doc. A. Kanapicko paskaita „Visatos paslapčių medžioklė XXI amžiuje“ 4ABCD ir 2G kl. 312 kab. 8.00-8.45 val. (I pamoka). A.Ivanauskas, S.Petkevičienė.
03-30 Diskusija su 1H kl. mokiniais „Žeme – nepalik mūsų“ (3 pamoka). V.Miliukevičius.
04-03 11.40 val. II aukšto fojė KTU chemijos fakulteto studentai demonstruos „Įdomiuosius chemijos ir fizikos bandymus“. Z.Černiauskaitė.
03-04 Fotografijos konkursas „Žemė - gyvybės planeta“, 1-3 kl. Gimnazistai. J.Zinevičienė.
03-04 Dalyvavimas Kauno miesto renginiuose, skirtuose pasaulinei Žemės dienai (pagal miesto renginių planą). Klasių auklėtojai, įvairių dalykų mokytojai.

Gamtos mokslų metodinė grupė

I aukšto fojė mokiniai padarė gėlėmis puoštą stendą, skirtą Žemės dienai paminėti.

2017 kovo 20 dieną renginių ciklas Žemės dienai paminėti prasidėjo iškilminga eisena Laisvės alėja, vyko Žemės vėliavos pakėlimo ceremonija. Joje dalyvavo 3 klasių mokiniai.
Renginys tęsėsi Kauno T. Ivanausko zoologijos muziejuje, kur mokiniai gilino žinias apie globalines ir lokalias ekologijos problemas.

2017 kovo 22 dieną gimnazijoje viešėjo  VDU docentė  J.Žaltauskaitė. Vyko susitikimai su gimnazistais, paskaitos   „Kiek mums kainuoja besikeičiantis klimatas?“.

Gimnazijoje II aukšto fojė mokiniai surengė spalvingą gamtos nuotraukų parodą „Saugokime tai, ką turime“. Joje buvo eksponuojami patys įsimintiniausi, mokinių nuotraukose įamžinti gyvūnų, augalų ir gamtos vaizdai.

2017 kovo 30 dieną į gimnaziją atvyko profesorius R. Daugelavičius. Susitikime su 1 klasių gimnazistais jis diskutavo tema „Ar tikrai mums bus geriau, jei žus milijonai bakterijų?“.

Nuo balandžio 3 dienos gimnazijos II aukšto fojė vyko mokinių darbų paroda „Įveikime stresą drauge“. Ja mokiniai norėjo atkreipti dėmesį, kad žmogus Žemėje yra biosferos dalis. Darnus sugyvenimas su gamta garantuoja žmogui harmoniją.

2017 kovo 30 dieną gimnazijoje viešėjo VDU docentas A. Kanapickas. Vyko paskaita „Visatos paslapčių medžioklė XXI amžiuje“ 2 ir 4 klasių mokiniams.

2017 balandžio 4 dieną gimnazijoje vyko paskaitos ir praktiniai užsiėmimai mokiniams tema „Plastikinių pakuočių rūšiavimas. Kaip atskirti plastikinę pakuotę nežinant plastiko perdirbimo kodo?“. Juos vedė VDU Gamtos mokslų fakulteto docentė. S.Sutkuvienė.