Technologijų olimpiada „Mes – kūrybingi ir išmanūs“

Atnaujinta: 15 gegužės 2017
Parašyta 25 balandžio 2017

Šių metų vasario 28 dieną Kauno Martyno Mažvydo  pagrindinėje mokykloje vyko 2017 m. technologijų olimpiados II etapas (Kauno miesto), kuriame dalyvavo 11 D klasės mokinė Kornelija Kudrevičiūtė (11-12 kl. tekstilės grupėje) ir 9 A klasės mokinė Austėja Jočytė (8-10kl. tekstilės grupėje). Olimpiados tema „Mes  kūrybingi ir išmanūs“. Mokinės pristatė po vieną projektinį darbą olimpiados namų darbų parodai ir pateikė jų aprašus.

Olimpiadoje mokinės atliko po praktinę kūrybinę užduotį pagal olimpiados dieną pateiktas užduotis – sukūrė, aprašė ir įgyvendino nuo idėjos iki produkto. Užduočiai atlikti jos naudojo tik olimpiados organizatorių pateiktas medžiagas ir savo atsivežtus įrankius. Šiame etape savo amžiaus grupėje Kornelija Kudrevičiūtė užėmė pirmąją vietą, o Austėja Jočytė savo amžiaus grupėje – trečiąją vietą.
Šių metų balandžio 20–21 dienomis Kauno Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre vyko 2017 m. Lietuvos mokinių technologijų olimpiada (III etapas – respublikinis), kurioje dalyvavo daugiau nei šimtas 8–12 klasių mokinių. Olimpiadoje mokiniai darbus pristatė keturiose grupėse: konstrukcinių medžiagų, mitybos, gaminių ir dizaino bei tekstilės. Šiame olimpiados etape dalyvavo ir mūsų gimnazijos 11 D klasės mokinė Kornelija Kudrevičiūtė, kuri tekstilės veiklos grupėje užėmė pirmąją vietą. Olimpiados metu ji turėjo pagal pateiktą užduotį dekoruoti suknelę tautiniais motyvais. Kornelija Kudrevičiūtė naudojosi olimpiados organizatorių pateiktomis medžiagomis ir savo atsineštais įrankiais. Praktinės kūrybinės užduoties tema iš anksto nebuvo žinoma. Pasitelkusi sukauptas technologines ir teorines žinias bei savo kūrybiškumą, per tam tikrą laiką ji ne tik sukūrė idėją atitinkančią užduotį, bet ir ją išsamiai aprašė bei sklandžiai ir nuosekliai pristatė.

• II_etapo_III_vietos_laimėtoja_A.Jocyte
  • II_etapo_A.Jocytes_praktine_kurybine_ uzduotis(1)