VDU „Rasos“ gimnazijos ir Jono Jablonskio gimnazijos mokyklinių mainų programa

Atnaujinta: 15 gegužės 2017
Parašyta 25 balandžio 2017

Šių metų balandžio 19-21 dienomis vyko tarpmokykliniai mainai su Jono Jablonskio Gimnazija. Čia kelios dalyvavusių mokinių patirtys Jono Jablonskio gimnazijoje.

Visų pirma, visi mokytojai mus priėmė labai šiltai ir svetingai, buvo malonūs ir draugiški. Taip pat koordinatorė visur mus lydėjo, padarė šiokia tokia ekskursiją, buvo labai draugiška ir maloni. Taip pat nustebau, kad mokyklos direktorė iš ryto prie įėjimo sveikinasi su mokiniais. Likau maloniai nustebintas, kad mokyklos valgykla turi didelį maisto ir patiekalų pasirinkimą. Iš minusų būtų, kad mokykloje yra šalta, o šiaip daugiau minusų neįžvelgiau. Mainai labai patiko, džiaugiuosi, kad turėjau galimybę pasimokyti jūsų mokykloje :)

Rokas Ulinauskas

Mokykloje mokiniai sutiko labai šiltai ir svetingai, patys siūlėsi viską aprodyti, supažindinti su gimnazija. Būtent dėl to gimnazijoje labai jauki atmosfera. Labai susižavėjau mokytojais, kurie yra labai stiprūs ir puikiai dėsto savo dalyką. Džiaugiuosi susipažinusi su daug naujų žmonių ir pasėdėjusi JJG suole.

Martina Abdulina

Mokytojai pakankamai gerai išmanantys savo darbą, aiškina gerai, man patiko geografijos mokytoja, nes ji rimta, bet paklausti jos gali ir paaiškins tikrai. Įspūdį paliko etikos mokytoja, nes pamokos pavadinimas puikiai atspindi ir mokytojos būdą, kalbiesi lyg su drauge, bet ir pamoką paaiškina taip, kaip reikia. Patiko mokyklos aplinka, jauku, gražu viskas. Valgykloj pavalgiau skaniai ir laukti nereikėjo visą pertrauką :D Klasė irgi sutiko draugiškai, trečią dieną jau visi sveikinosi ir bendravo taip, lyg būtumėm pas juos žymiai ilgiau:)

Greta Kurgonaitė

Labai viskas patiko. Malonūs mokytojai, graži aplinka. Ypač patiko etikos mokytoja, su kuria buvo labai malonu bendrauti ir jos pamokos buvo labai įdomios. Labai norėčiau dar kartą ten sugrįžti.

Santinas Janonis

Antrą dieną ten jau pradėjo patikti. Nereikėjo ieškoti per kuri galą įeiti, jau pažinojau kelis žmonės, mokytojus, taigi ir jausmas mokykloj nebebuvo kaip kitoje planetoje. Labai didelį įspūdį man paliko tikybos mokytojas, kuris atrodė turintis labai tvirtą „dvasinį stuburą“ ir mokė savo mokinius, kaip patiems tokį išsiugdyti.

Gabija Navašinskaitė

Svetainėje lankosi 51 svečias ir nėra prisijungusių narių