Sveikiname!

Atnaujinta: 16 gegužės 2017
Parašyta 29 balandžio 2017

Sveikiname Kauno miesto ugdymo įstaigų 5-12 klasių mokinių plakatų ir stendų parodos–konkurso „MAŽINKIME STRESĄ DRAUGE“ laureatus:
Egidiją Kukarskytę 3B, Gerdą Petrošiūtę 3C, Viltę Mankevičiūtę 3B, Agnę Volskaitę 4H, Kotryną Čiutelytę 4H, Otiliją Vonžudaitę 4H, Viktoriją Jocytę 3E, Marių Daučanską, Šarūną Zimbį 3E, Edviną Vinciūną 3E, Ievą Balniūtę 3G, Eglę Balniūtę 3H, Rusnę Stakauskaitę, Gretą Kurgonaitę, Rusnę Selelionytę, Mantą Ribkauskytę, Pauliną Leščinskaitę, Ievą Okunevičiūtę, Dainą Lukošiūnaitę, Viltę Papievytę.

Dėkojame mokytojams už mokinių kūrybiškumo bei meninės saviraiškos puoselėjimą: biologijos mokytojai Loretai Kalvinskienei, biologijos mokytojai Jolantai Martinionienei, biologijos mokytojui Vygintui Miliukevičiui ir dailės mokytojai Birutei Zakarkienei.

• mazinkime_stresa (4)
  • mazinkime_stresa (5)