Sveikiname!

Atnaujinta: 16 gegužės 2017
Parašyta 04 gegužės 2017

Sveikiname Lietuvos mokinių 23-sios ekonomikos ir verslo olimpiados Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo Ministerijos pagyrimo Raštais apdovanotas  mokines: Karoliną Morkūnaitę, 3A kl., Justę Balsytę, 4C kl.

Konkurso „MEKA – 2017“ finalo ketvirtos vietos nugalėtojas: Ievą Borovskytę 3B kl., Miglę Baltrušaitytę 3B kl., Gytę Vaivilavičiūtę 3B kl. bei aštuntos vietos nugalėtojus: Luką Misevičių 2C kl., Matą Kuncevičių 2C kl.,  Dovydą Tamašauską 2C kl.

Konkurse dalyvavo 70 komandų iš Kauno, Vilniaus, Alytaus, Kaišiadorių, Šilalės, Pagėgių, Trakų, Anykščių, kitų Lietuvos vietų. Po pirmą etapą liko 56 komandos, po II-ro etapo liko tik 10 komandų. Finale, Balandžio 21 dieną „Santakos slėnyje“, po trečio ir ketvirto etapo paaiškėjo nugalėtojai.

Čempionato „TITAN – 2017“ finalo ketvirtos vietos nugalėtojas: Ievą Borovskytę 3B kl., Miglę Baltrušaitytę 3B kl., Miglę Kublickaitę 3C kl., Gintarę Tamošauskaitę 3C kl. bei aštuntos vietos nugalėtojus:  Dovydas Bykovas 2D kl., Eidisonas Gridziuška 2D kl., Justinas Surgelis 2D kl.
 Čempionatą pradėjo 245 komandos iš  48 mokyklų 19 miestų ir miestelių. 3 mėnesius vyko JA Titan verslo simuliacijos turai. Dalyviai puikiai atliko specialiai čempionatui ruoštą Barclays verslo užduotį. Į Čempionato finalą buvo pakviestos tik 8-nios komandos. Finale komandos turėjo žaisti Titan verslo simuliacijos turą ir kartu atlikti verslo užduoti, kurią peržiūrėjus komisijai reikėjo pristatyti. Finalas vyko 2017-04-27 Rise Vilnius patalpose.

Mokytoja Inga Kublickienė