„Kauno moksleiviai be žalingų įpročių“

Atnaujinta: 01 birželio 2017
Parašyta 05 gegužės 2017

Gegužės 3 dieną Kauno miesto savivaldybės Visuomenės Sveikatos biuras organizavo Kauno miesto moksleivių konferenciją „Kauno moksleiviai be žalingų įpročių“. Konferencija skirta paminėti mėnesį prieš rūkymą. Joje pranešimą „Praleisk laisvalaikį nerūkydamas“ skaitė Tautvydas Gaižauskas ir Aistė Gintautaitė 4B klasės mokiniai. Jų darbo vadovė biologijos mokytoja Jolanta Martinionienė.

Gimnazistai pasidalino įžvalgomis, kaip galima ugdyti jauno žmogaus atsparumą žalingiems įpročiams bei stiprinti pasitikėjimą savimi. Draugų patirtimi ir asmeniniu pavyzdžiu remdamiesi įrodė, kad galima turiningai praleisti laisvalaikį be cigaretės.
Pranešimą „Rūkome žinodami pasekmes“ paruošė Evita Simanavičiūtė ir Justina Vienažindytė 1B klasės mokinės, vadovaujamos biologijos mokytojos Loretos Kalvinskienės. Mokinės atkreipė dėmesį į psichotropinių medžiagų vartojimo moksleivių tarpe problemas, pristatė rūkymo paplitimo tyrimo rezultatus, apžvelgė prevencijos bei sveikos elgsenos formavimo galimybes.
Konferencijos dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir Kauno miesto savivaldybės įsteigtais prizais.

• pries_rukyma (4)
  • pries_rukyma (1)