Kelionę į Taize Prancūzijoje laimėjo „Giesmių Giesmelės 2017“ konkurso laureatė Grėtė Eitmantytė

17. 05. 15
Peržiūros: 1846


Gegužės 14 dieną, sekmadienį, Palaimintojo Jurgio Matulaičio bažnyčioje Kauno Eigulių mikrorajono gyventojus džiugino skambus Respublikinio vaikų ir jaunimo „Giesmių Giesmelės 2017“ laureatų koncertas „Jo vardą aukštinkim giesmėj.“

Koncertuoti buvo pakviesta apie 30 geriausiai  balandžio mėnesio konkurse pasirodžiusių kolektyvų ir solistų iš visos Lietuvos.
Mūsų gimnazijai atstovavo Grėtė Eitmantytė, 1D klasės gimnazistė, kuri atliko kompozitoriaus R.Martinkėno giesmę „Esi dangau“. Grėtės vadovė  mokytoja I.Kalkauskaitė, akompaniatorė Jelena Kubrakovskaja.
Gausiai susirinkusius žiūrovus žavėjo jaunieji solistai: Grantas Šileikis iš Kauno J.Naujalio Menų Gimnazijos, Monika Siaurusaitytė iš Kaišiadorių Rumšiškių A.Baranausko gimnazijos, Beatryčė Roževičiūtė, Austėja Norkūnaitė iš Kauno Sakralinės muzikos mokyklos, Dominykas Palučauskas iš Švenčionių meno mokyklos, Leonardas Gabriūnas iš „Varpelio“ dainavimo mokyklos ir daugelis kitų. Džiaugsmingais plojimais žiūrovai apdovanojo Kauno Jėzuitų, LSMU, Kaišiadorių, Kazlų Rūdos gimnazijų ansambliečius. Visi koncerto dalyviai buvo apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis. Koncertą vedė VDU „Rasos “ gimnazijos choro dainininkai Kristina Berezinytė 3G kl. ir Laurynas Muraveckas 2B kl. 
Mikrofonus ir apšvietimą jungė, fotografavo, filmavo ir kaip tik galėdami giesmininkams talkino gimnazitai: Karolis iš 2B kl, Džiugas ir Patrikas iš 3G kl., Nedas iš 3F kl., garso operatorius Tomas Jonavičius ir nenuilstanti, pagrindinė renginio organizatorė VDU „Rasos“ gimnazijos muzikos mokytoja Danutė Šaučiūnienė.

Violeta Juškienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Nuotraukos Džiugo Šuklevičiaus, 3G kl.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://rasa.kaunas.lm.lt/images/sampledata/2016-2017/giesmiu_giesmele_2

Svetainės medis

Mus rasite