Tiriam pasaulį – atrandam save

Atnaujinta: 09 birželio 2017
Parašyta 16 gegužės 2017

Gegužės 15 dieną „Varpo“ gimnazijoje vyko tarptautinė mokinių ir mokytojų mokslinių, tiriamųjų, kūrybinių darbų konferencija „Tiriam pasaulį – atrandam save“. Konferencijoje dalyvavo gausus svečių iš Vokietijos ir Latvijos būrys, mokiniai ir mokytojai iš įvairių Lietuvos gimnazijų. „Mažieji mūsų draugai – pasirūpinkime jais“ pranešimą skaitė 4H klasės mokinės Ineta Jasevičiūtė ir Agnė Volskaitė. Biologijos mokytoja Jolanta Martinionienė.

Pranešimą „Darom ir gamta padėkos“ skaitė 1H klasės mokinės Karina Bulanovaitė ir Gytė Galvydytė. Biologijos mokytojas Vygintas Miliukevičius.
3B klasės mokinių: Ievos Borovskytės ir Miglės Baltrušaitytės pranešimo tema „Motyvacija sportuoti“. Kūno kultūros mokytoja Gintautė Rakauskienė.