„Šok į tėvų klumpes“

Atnaujinta: 09 birželio 2017
Parašyta 16 gegužės 2017

Nors ir, tyrinėdami savo gimtąjį miestą, didžioji visuomenės dalis skiria daugiausiai dėmesio kultūriniam gyvenimui, mūsų gimnazijos moksleiviai supranta ir paslaugų sferos svarbą. Susipažinti su paslaugų sektoriumi mieste turėjo galimybę ir 2D klasės mokiniai bei jų klasės auklėtoja, IT mokytoja Zita Jaučkojienė, ketvirtadienį, gegužės 4d. Mokiniai su mokytoja apsilankė tarptautinės kompanijos „Intermedix“ Kauno biure.

„Intermedix“ kompanija tiekia sveikatos apsaugos paslaugas ir technologijas įvairioms valstybinėms įstaigoms bei verslams daugiau nei 20-je skirtingų šalių visame pasaulyje. Moksleiviams buvo papasakota pastato, kuriame dabar įsikūręs Lietuvos „Intermedix“ biuras, istorija, aprodytos patalpos, kuriose tuo metu dirbo skirtingas pareigas užimantys žmonės, poilsio zonos, kuriose darbuotojai leidžia savo darbo pertraukas. Stebėti tiesiogiai dirbančius žmones bei sužinoti daugiau apie darbo ypatumus, pvz. darbo lankstumą ar kolektyvą, paliko nemažą įspūdį visiems.
Kompanijos mokymo centre buvo paskaita apie pačią korporaciją. Jos metu mokiniai sužinojo plačiau apie „Intermedix“ kompanijos paskirtį, jos tikslus, puoselėjamas vertybes bei bendradarbiavimą su klientais iš kitų šalių. Kadangi šioje įmonėje visa informacija yra konfidenciali (joje saugojami svarbūs duomenys), galimybės fotografuoti patalpose nebuvo.
Visgi išvyka į vieną iš tarptautinių kompanijų biurų Kaune patiko, nes taip antrokai sužinojo ne tik apie kompanijos veiklą, bet ir galimybes dirbti tarptautinėje kompanijoje, o galbūt kažkam ši viešnagė padėjo pasirinkti tinkamą ateities profesiją.

2D kl. mokinė R.Petraškaitė