Prasminga kultūrinė-pažintinė diena gimnazijoje

Atnaujinta: 09 birželio 2017
Parašyta 31 gegužės 2017

2017 m. gegužės 30 d. gimnazijoje vyko kultūrinė-pažintinė diena 1-ų ir 3-ių klasių gimnazistams. Šešiolika gimnazistų klasių išvyko į įvairias Kauno miestų muziejų edukacines programas.

Trečiokai dalyvavo Istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje Lietuvos 100-mečiui skirtoje programoje, B. ir V.Sruogų name muziejuje žavėjosi ištverminga, pilna neišsenkančio humoro B. Sruogos asmenybe, ir liaudišku J.Tumo-Vaižganto gyvenimu, bei kūryba jo memorialiniame bute-muziejuje.
Pirmokai domėjosi Lietuvos švietimo istorija ir lietuviškos mokyklos raida moderniai įrengtame Lietuvos švietimo istorijos muziejuje, dalyvavo edukacinėse programose „Mokykla vakar ir šiandien“ ir „Nuo piktogramos iki permutacijos“. J.Grušo memorialiniame muziejuje daug sužinojo apie pažįstamą ir nepažįstamą dramaturgą J.Grušą. Pirmokai vyko į Lietuvos medicinos ir farmacijos muziejų bei M. Žilinsko dailės galeriją. Įspūdžiai, žinios, muziejų aplinka, aktyvus dalyvavimas edukacinėse programose ne tik praturtino gimnazistus, praplėtė jų akiratį, bet ir parodė, kiek daug Lietuvos kultūrinių, mokslinių ir dvasinių turtų yra „paslėpta“ muziejuose.

Violeta Juškienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

• 1B_Zilinsko_ galerija (1)
  • 3H_vaizganto_muziejus (2)
  • Sruogu_namai_muziejus_3C