Konferencija „Sveika gyvensena šiandien – galimybės ir perspektyvos“

Atnaujinta: 24 spalio 2017
Parašyta 23 spalio 2017

konferencija (1) konferencija (2)
2017 m. spalio 18 d. Moksleivių aplinkotyros centre vyko Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių konferencija, kurioje pranešimus skaitė ir mūsų gimnazijos mokiniai.
Urtė Starevičiūtė, 4F klasės mokinė, pristatė aktualią temą „Kas yra alergija ir kokios jos priežastys“. Pranešime aptarė mus supančios aplinkos alergenus, pristatė tyrimo rezultatus bei siūlymus, kaip išvengti alergijos. Mokinės darbo vadovė biologijos mokytoja Jolanta Martinionienė.

Darius Balandis iš 4D klasės mėgino atsakyti pranešime „Ilgo gyvenimo receptas“ į visus dominantį klausimą – kaip gyventi, kad būtum sveikas. Mokinys agitavo sveikai gyventi, atsisakyti žalingų įpročių ir kuo daugiau judėti gryname ore. Gimnazistą ruošė biologijos mokytoja Loreta Kalvinskienė.

Mokiniai buvo apdovanoti Padėkos raštais.