Akcija „Šviesios ir saugios perėjos“

Atnaujinta: 27 spalio 2017
Parašyta 24 spalio 2017

sviesios ir saugios perejos (3) sviesios ir saugios perejos (5)
Atsiliepiant į Jaunimo organizacijos „Rytojaus Lietuva“ prašymą dalyvauti   akcijoje „Šviesios ir saugios perėjos“  2017 m. spalio 23 d.  17.00–9.00 val.   VDU „Rasos“ gimnazijos gimnazistai  stovėjo su liemenėmis  prie  pėsčiųjų perėjų ir dalino atšvaitus, skatindami  pėsčiuosius būti atidesniais, primindami  jiems, kad,  pereinant gatvę, būtina su savimi turėti atšvaitą.

Akcijoje dalyvavo šie gimnazistai: Ieva Vaitilavičiūtė 3B ir  Rusnė Selelionytė 3B, Rasa Kurlinkutė  1G ir Rugilė Petraitytė 1G, Gabija Caronkutė  2H ir Karina Bulanovaitė 2H, Domantas Dubinskas 2D ir Paulius Jonas  Būdvytis  2D, Mykolas Bira 2H ir Justinas Leonavičius 2H, Karolina Voldzkaitė 3D ir Karolina Krajašaitė 3D.

Dėkojame jiems už nuoširdumą ir gerus jų  darbus!

„Noriu pasidalinti įspūdžiais iš 2017 10 23 vykusios saugaus eismo akcijos,  siekiant užtikrinti tiek vairuotojų, tiek pėsčiųjų atidumą. Iš esmės tai pasitaikė nemažai draugiškų žmonių. Jie aktyviai domėjosi didelį dėmesį sukėlusiomis  žvakutėmis  ir su išgąsčiu  klausinėjo, ar čia kažkas žuvo. Atšvaitai buvo išdalinti greitai. Kas buvo labai dėkingi, o kam buvo noras juos  pasiimt, nes jie buvo dalinami  už dyka. Norėjau, kad kuo daugiau atšvaitų pasiektų ir mažuosius mokinius. Buvo malonu girdėti žmonių dėkojimus.“ 2D klasės mokinys Domantas Dubinskas.

• sviesios_ir_saugios_perejos (3)
  • sviesios_ir_saugios_perejos (5)