Pirmosios pagalbos konkursas „Išgelbėk draugą“

Atnaujinta: 26 lapkričio 2017
Parašyta 24 lapkričio 2017

pirmoji pagalba (2)
Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių pirmosios pagalbos konkursas vyko Jaunųjų turistų centre 2017 lapkričio 23 dieną. Jame dalyvavo gimnazijos mokinių komanda. Mokiniai varžėsi pirmosios medicininės pagalbos teikimo rungtyje – lūžių, nutrynimų, nušalimų, perkaitimo, erkės įsisiurbimo atvėju, atliko testą apie kraujavimo stabdymo būdus, vaistinius augalus ir jų panaudojimo galimybes.

Demonstravo įgūdžius, kaip suteikti pirmąją pagalbą ir gaivinti apalpusį, teko parodyti tvarstymo metodus. Sveikiname gimnazijos mokinių komandą: Miglę Bespalovą, 4C kl., Eglę Gulbinaitę, 4C kl., Jogailę Markevičiūtę, 4A kl., Justę Minikevičiūtę, 4C kl. Komanda pirmosios pagalbos konkurse Kauno mieste užėmė IV-ąją vietą.

Biologijos mokytoja Jolanta Martinionienė

• pirmoji_pagalba (1)