2D klasės netradicinė istorijos pamoka–ekskursija „Kauno tarpukario objektai – Tautos namai“

istorijos pamoka (2)
2017 m. lapkričio 23 d. 2d klasės mokiniai kartu su istorijos mokytoja Rasa Praniuliene dalyvavo netradicinėje istorijos pamokoje-ekskursijoje „Kauno tarpukario objektai – tautos namai“ (Vytauto prospektas 79). Pamoką vedė Ekskursas gidė Irena Tumaitė, buvusi VDU „Rasos“ gimnazijos moksleivė.

Ji papasakojo apie tautų namų istoriją, aplankėme tautos namų  erdves-sales, koridorius, rūsius, kitas  patalpas, kurios dar išlikusios autentiškomis  nuo tarpukario laikų. Aplankėme  pagrindinę  salę, ansamblio Suktinio repeticijų patalpas, kamerinę salę, kurią dar ir dabar puošia paveikslas su žymiais tarpukario veikėjais ir pačiu prezidentu Antanu Smetona. Gidė aptarė architektūrines pastato detales, išlikusias nuo tarpukario laikotarpio. Kartu su 2D klasės mokiniais nusifotografavome prie vitražo ir pagrindinių tautos namų laiptų, menančių tarpukario ir sovietmečio laikotarpį.

2d kl. mokiniai

• istorijos_pamoka (4)