„Emocija+“ renginys-diskusija „Ar mokame gerbti vieni kitus?“

Atnaujinta: 06 kovo 2018
Parašyta 24 sausio 2018

2018 m. sausio 22 d. gimnazijoje vyko „Emocija+“ renginys-diskusija „Ar mokame gerbti vieni kitus?“. Renginyje-diskusijoje dalyvavo po  du  2-3-ųjų klasių mokinius, 2-3-ųjų  klasių auklėtojai, dėstantys mokytojai, 13 mokinių tėvų  tėvų.

Aurėja Žilionytė, 3D kl., skaitė pranešimą apie pagarbos sąvoką, jos ženklus, žodžius, simbolius. Laurynas  Muraveckas, 3B kl., ir Austėja Zavistauskaitė, 3B kl.,  pristatė  atlikto tyrimo rezultatus apie  pagarbaus ir nepagarbaus elgesio ženklus gimnazijoje.
Dalyviams buvo parodytas  trumpas filmukas apie nepagarbius ir vartotojiškus santykius  šeimoje, gatvėje,  darbovietėse.
Diskusijų grupės  diskutavo šiais klausimais:
  • Pagarbos/nepagarbos ženklai šeimoje.Kokią reikšmę jie turi mokyklai?
  • Pagarbos /nepagarbos ženklai visuomenės informavimo priemonėse.Kokią reikšmę jie turi mokyklai?
  • Ką siūlote daryti kiekvienam bendruomenės nariui (mokiniui, mokytojui, tėvui, administracijai) kad pagarbos gimnazijoje būtų daugiau.?
  • Kokias veiklas siūlote gimnazijai, kad bendruomenės santykiai būtų šilti, nuoširdūs ir draugiški?
Pasisakė mokiniai, tėvai, auklėtojai,  administracijos atstovai, gimnazijos direktorius.

• emocija+ (18)
  • emocija+ (2)