Edukacinis užsiėmimas „Roplių pasaulis“

Atnaujinta: 21 balandžio 2018
Parašyta 22 kovo 2018

Kovo 20 dieną minima Pasaulinė Žemės diena. Tai astronominio pavasario pradžia, kada ateina pavasario lygiadienis. Ta proga gimnazijoje vyko edukacinis užsiėmimas pirmų - trečių klasių mokiniams su ropliais. Jo metu mokiniai naujai atrado paslaptingąjį roplių pasaulį. Užsiėmine buvo gyvai demonstruojami pitonai, smaugliai, driežai, gyvatės.

Mokiniai galėjo gyvūnus paimti ant rankų, iš arti apžiūrėti nuo galvos iki uodegos bei pažvelgti savo baimėms tiesiai į akis. Sužinojo apie roplių  elgsenos ypatumus, pamatė išsinėrusios gyvatės odą, paklausė jūros moliuskų kriauklių ošimo.  Susipažino su Lietuvos ropliais ir elgesio taisyklėmis miške, sutikus gyvatę. Mokiniai nugalėjo baimę šaltakraujams ir net sužavėti įtaigių istorijų panoro turėti tokių augintinių.

Biologijos mokytojai

• ropliupasaulis (5)