Netradicinė pamoka „Kiek mums kainuoja besikeičiantis klimatas?“

biologija
VDU doc. dr. Jūratė Žaltauskaitė kovo 26 dieną atvyko į gimnaziją su naujausia informacija apie globalines klimato kaitos problemas, šiltnamio reiškinio priežastis bei sukeliamas pasekmes. Anglų kalbos mokytojos Aldonos Lukoševičienės vadovaujami 1E klasės mokiniai atvyko į susitikimą nešini užduotimis.

Jie, naudodamiesi docentės  pateikta informacija,  turėjo parašyti trumpą rašinį apie ekologinę būklę Europoje, pateikti argumentus diskusijoje kaip trim būdais pagerinti ekologinę situaciją Lietuvoje. Probleminis mokymasis tapo lengvesnis, pasitelkus 4EH mokinių grupės biologijos žinias. Integruotoje anglų kalbos ir biologijos pamokoje derėjo pirmokų entuziazmas su ketvirtokų akademinėmis žiniomis. Pamokos pabaigoje pirmokų anglų kalbos refleksijos sąsiuviniuose atsirado dar vienas pamąstymas apie tai, kiek gi mums kainuoja besikeičiantis klimatas?

Biologijos mokytoja Jolanta Martinionienė

Svetainės medis