19-asis „Giesmių giesmelės“ festivalis

Atnaujinta: 23 balandžio 2018
Parašyta 14 balandžio 2018

Šių metų balandžio 7d. 12.00 val.  Palaimintojo Jurgio Matulaičio naujojoje bažnyčioje vyko 19-asis respublikinis „Giesmių giesmelės“ festivalis „Naują giesmę giedokite Viešpačiui, nuostabius darbus Jis daro“, kurį organizuoja VDU  „Rasos“ gimnazija kartu su Palaimintojo Jurgio Matulaičio bažnyčia.

Į giesmių festivalį gimnazijos muzikos mokytoja Danutė Šaučiūnienė pakvietė ir į jį atsiliepė bei atvyko 22 jaunesniojo amžiaus vaikų chorai bei ansambliai iš Kauno, Kauno rajono ir įvairių kitų Lietuvos miestų: Kaišiadorių, Elektrėnų, Neringos, Jonavos, Vilkaviškio ir Švenčionių. Jaunieji  festivalio dalyviai buvo paruošę 13-ka Šv. Mišioms ir festivaliui skirtų giesmių. Šios jaunatviškos linksmos giesmės skambėjo Šv. Mišiose ir po Šv.Mišių. 400 vaikų chorui dirigavo Kauno Sakralinės muzikos mokyklos chorų vadovės Reda Dapšauskienė ir Irena Rimkevičienė. Vargonavo Dovilė Petraškienė.
Visi festivalio dalyviai džiugiai ir linksmai giedojo Viešpačiui velykines giesmes ir buvo apdovanoti asmeniškais padėkos raštais.
Išvykdami nuoširdžiai žadėjo, kad ir kitais metais atyks į tokį puikų renginį, ir tai jau bus 20-asis „Giesmių giesmelės“ jaunučių festivalis, kurio įkūrėja, siela ir nenuilstanti organizatorė yra mūsų gimnazijos muzikos mokytoja Danutė. Ačiū Jai už karštą širdį!

Violeta Juškienė, gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui

• giesmiu_giesmele_festivalis (4)
  • giesmiu_giesmele_festivalis (5)