Mokslo ir žinių dienos šventė

Atnaujinta: 30 spalio 2018
Parašyta 07 rugsėjo 2018

pradinis

Saulėtą rugsėjo 3-iosios rytą gimnazistai skubiais žingsniais keliavo į palaimintojo Jurgio Matulaičio bažnyčią. Po Šv. Mišių visi susirinko gimnazijos kiemelyje prie Trijų Pelėdų į naujų mokslo metų šventę. Čia netrūko gėlių, šypsenų, šurmulio, šventinės nuotaikos. Šiais metais už iškilmingą vėliavų įnešimą buvo atsakingi mūsų darbščiosios 3A klasės atstovai. Renginį vedė 4B klasės mokinė, abiturientė Austėja Zavistauskaitė ir 3B klasės mokinys Rapolas Urbonas.

Jie, tarę sveikinimo žodžius, pakvietė ant scenos gimnazijos direktorių Artūrą Sakalauską, kiek vėliau VDU socialinių mokslų dekaną, profesorių, humanitarinių mokslų daktarą, istoriką Algį Krupavičių, kuris Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga gimnazijai įteikė Vytauto Didžiojo Universiteto herbą. Į renginį atvyko Kauno miesto Tarybos narys, buvęs mūsų mokyklos gimnazistas Karolis Stirbys. Kūno kultūros mokytojai įteikė sporto apdovanojimus už laimėjimus tradicinėje vasaros sporto šventėje. Norėdami pasveikinti su naujais mokslo metais į sceną įžengė jau besiruošiantys palikti mokyklą abiturientai ir nedrąsiai į gimnaziją atėję pirmokai. Kaip ir kiekvienais metais, Mokinių komitetas paruošė pasirodymą, šį kartą – etiudą „Galbūt trūksta tik tavęs“ pagal Bruno Ferero pasakojimą. Gimnazijos prezidentas Laurynas Muraveckas ryžtingai ir įkvėpiančiai tarė paskutinį sveikinimo žodį, po kurio buvo įteiktos gėlės mokytojams. Kai visos klasės buvo paminėtos ir išlydėtos į savus kabinetus, šventė nepasibaigė. Klasių auklėtojai pasitiko savo mokinius: pirmokus, nedrąsiai žengiančius į klasę, pasveikino su plačia ir nuoširdžia šypsena, vyresniuosius pasveikino su atėjusiais dar vieneriais mokslo metais, o mūsų vyriausiuosius gimnazijos senbuvius, abiturientus, jautriais žodžiais pasveikino su paskutine šioje gimnazijoje Mokslo ir Žinių diena.
Visiems mokytojams ir gimnazistams šiais naujais mokslo metais linkiu daug kantrybės bei motyvacijos ir neišsigąsti laukiančių iššūkių!

Ieva Vaitilavičiūtė, 4B klasės gimnazistė

• rugsejo1 (11)