Europos kalbų diena

Atnaujinta: 30 spalio 2018
Parašyta 28 rugsėjo 2018

europosd
Šių metų rugsėjo 26d. VDU „Rasos“ gimnazijoje vyko kasmetinis renginys Europos kalbų dienai paminėti. Nuo pat ankstaus ryto, prie 1-ojo aukšto paradinių durų mokyklos bendruomenę pasitiko 2B klasės mokiniai, tardami „labas“ įvairiomis kalbomis. Kad gimnazijoje vyksta šventė, matėsi jau einant koridoriais pro įvairiomis kalbomis aprašytus ir iliustruotus piešinius ant kabinetų durų.

Netrūko ir kitokių įdomybių: vieni gimnazistai pristatė stendinius pranešimus „English in the media“, kiti savo žinias galėjo išbandyti viktorinoje „Ką aš žinau apie kitas Europos šalis ir jų kalbas?“, taip pat susitikti su Erasmus studentais iš Italijos, Japonijos bei Ukrainos, kurie supažindino su jų tautomis ir kultūra.
2-ojo aukšto fojė vyko 1-ų klasių mokinių eilėraščių anglų kalba ir 2-ų klasių mokinių darbų „Laiškas draugui“ parodos, o ilgosios pertraukos metu - ispanų kalbos ir kultūros fiesta “¡Viva español en VDU „RASOS“ GIMNAZIJA!!!“ bei prancūziška pertraukėlė su vokiškom eilėm. Šis renginys priminė, jog kalbų mokėjimas yra labai svarbus ir vertėtų skirti joms daugiau dėmesio.

Viktorija Keršytė, 2B klasės mokinė

• europos_d (1)