Mokytojų dienos šventė 2018

Atnaujinta: 30 spalio 2018
Parašyta 30 spalio 2018

mokytojo diena
Ankstų spalio 5-osios rytą prieš pamokas gimnazijos mokytojus pasitiko gausus Mokinių komiteto būrys ir linksmai pakvietė juos į Trakų pilies menę, kurioje vyko teatralizuotos Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytauto ir jo žmonos Onos surengtos vaišės. Mokytojai turėjo galimybę pasėdėti karališkajame soste, pasiklausyti viduramžių muzikos, pabendrauti su kitais Lietuvos kunigaikščiais, nugalėtaisiais kryžiuočiais, pasikalbėti su vienuoliu ir kriviu. Linksmosios karaimės vaišino mokytojus kibinais.

Pirmąją pamoką gimnazijoje tradiciškai vedė klasių aktyvai, gimnazistai per pertraukas su gėlėmis skubėjo sveikinti mokytojus ir auklėtojus. Po ilgosios pertraukos aktų salėje vyko mokytojų apdovanojimai, koncertavo gausus gimnazijos choras „Gaja“ ir solistės, šokių kolektyvas ir naujai susikūręs Teatro būrelis. Teatralai mokytojus sodino į lėktuvą, skraidino į tolimas šalis, mokė išlankstyti lėktuvėlius ir nusiųsti savo svajonę kolegoms. Šventė baigėsi linksma ir pakylėta nuotaika.

Mokinių komitetas

• mokytoju_diena (1)