Biologija kitaip su VDU dėstytojais

Atnaujinta: 01 balandžio 2019
Parašyta 28 kovo 2019

biologija VDU (1) biologija VDU (2)
Kovo 28 dieną gimnazijoje viešėjo VDU Žemės ūkio akademijos dėstytojai. Vyko netradicinės biologijos pamokos pirmų ir antrų klasių mokiniams. Biologijos pamokoje „Augalinės ląstelės nuotykiai“ dėstytoja Ramunė Masienė supažindino mokinius su biotechnologijomis. Tai biologijos ir technikos mokslų pritaikymas, siekiant sukurti ar patobulinti organizmus. Praktinio užsiėmimo metu mokiniai mėgino suprasti izoliuotų augalų ląstelių auginimo principus in vitro.

Biologijos pamoka „Yra vabzdžių pasaulis“ su dr. Povilu Mulerčiku. Mokiniai buvo sužavėti vabzdžių bioįvairove, keista elgsena gamtoje, trapia sandara ir prisitaikymo išlikti galimybėmis. Pamokoje „Aplinka ir sveikata“ doc. Virginija Dulskienė kvietė įsiverinti savo sveikatą ir padiskutuoti apie veiksnius, nuo kurių didele dalimi priklauso mūsų gyvenimo kokybė.

Biologijos mokytojas Vygintas Miliukevičius

biologija VDU (3) biologija VDU (4)