Kauno miesto mokinių festivalis „Mokykla be dūmų“

Atnaujinta: 03 rugsėjo 2019
Parašyta 05 birželio 2019

„VDU „Rasos“ gimnazija prieš rūkymą“– tokią žinutę ID klasės gimnazistai gegužės 31-osios dienos popietę žygiuodami skleidė Birštono gatve ir Mindaugo prospektu važiuojantiems keleiviams ir praeiviams, taip paminėdami Pasaulinę dieną be tabako. Mokiniai dalyvavo Bendruomenės pareigūno ir Kauno miesto visuomenės sveikatos biuro organizuojamame Kauno miesto mokinių festivalyje „Mokykla be dūmų“. Steigiamojo seimo aikštėje gimnazistai pristatė savo šūkį ir plakatą, pūtė muilo burbulus- juk tai kur kas geriau, nei pūsti dūmus! Vėliau visi mokiniai žygiavo eisenoje su plakatais iki Kauno Nemuno salos, kur žaidė tinklinį su kitų mokyklų komandomis. Šioje rungtyje mūsų gimnazistai iškovojo antrąją vietą. Sveikiname sėkmingai sudalyvavus!

Biologijos mokytoja  Loreta Kalvinskienė

• mokykla_be_du_4