Rugsėjo antrosios rytas gimnazijoje

Atnaujinta: 11 rugsėjo 2019
Parašyta 03 rugsėjo 2019

rugsejis (1) rugsejis (2)
Saulė rugsėjo antrosios rytą visus mokyklos gimnazistus palydėjo į palaimintojo Jurgio Matulaičio bažnyčią. Po Šv. Mišių visi susirinko gimnazijos kiemelyje, kur jų laukė naujų mokslo metų šventė.

Renginį vedė 3B klasės mokinė Ieva Salamakinaitė ir 3A klasės mokinys Kristupas Karbauskas. Šventė buvo kiek kitokia, netradicinė, kadangi gimnazistas Mantas Puodžiukaitis iš 2B puikiai įsikūnijo į filmo režisieriaus vaidmenį ir paskelbė, jog visi susirinkusieji yra kino aktoriai, o pati šventė – tai naujo kino filmo scenarijus! Naujų mokslo metų minėjimo metu netrūko juoko, o šmaikščios užduotys kalbėtojams, tik dar labiau pagyvino šventę.

Vėliavas įnešti šiais metais patikėta 3B klasei. Pasveikinti gimnazijos mokytojus bei moksleivius atvyko ir Vytauto Didžiojo Universiteto atstovė – studijų prorektorė doc.dr. Laima Taparauskienė. Kūno kultūros mokytojai įteikė sporto apdovanojimus už laimėjimus tradicinėje vasaros sporto šventėje. Su prasidedančiais mokslo metais mokyklos bendruomenę sveikino naujieji gimnazistai – pirmokai. Daina „Paskutinis traukinys“ skambėjo abiturientų lūpose, su mintimi, kad šie metai mokykloje jiems yra paskutiniai. Mokinių komitetas Bruno Ferero tekstu sveikino visus atvykusius. Šventėje dalyvavę išgirdo eilutes iš kūrinio „Meilės poezija“.
Visiems suėjus į klases, auklėtojai vedė pirmąją pamoką. Pirmokams išradingai buvo pristatytas mokyklos pastatas – po jį vedama ekskursija, kad jiems būtų kuo lengviau susirasti kabinetus pirmosiomis dienomis mokykloje. Na, o atvykę gimnazijos senbuviai buvo pasveikinti su dar vienais, naujaisiais mokslo metais.

• rugsejo1 (7)
  • rugsejo1 (3)