Lietuvos mokyklų Pirmosios medicinos pagalbos varžybos

Atnaujinta: 11 Lapkritis 2019
Parašyta 01 Lapkritis 2019

pirmoji pagalba (1) pirmoji pagalba (2)
Spalio 25 dieną Kauno „Santaros“ gimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų Pirmosios medicinos pagalbos varžybos, kuriose dalyvavo 21 mokinių komanda iš visos Lietuvos. Mūsų gimnaziją atstovavo 3 klasių mokiniai: Justė Siderkevičiūtė, Justinas Zokas, Luka Chaleckaitė, Povilas Minkinas. Mokiniai teikė pirmąją pagalbą nualpusiam žmogui, tvarstė kraujuojančią žaizdą, gaivino sąmonę praradusį žmogų, gelbėjo nukentėjusiuosius po sprogimo elektros pastotėje. Žinios buvo tikrinamos atliekant testą. Gimnazistai įgijo ne tik žinių, bet ir Pirmosios medicininės pagalbos teikimo įgūdžių. Komanda apdovanota Padėka.

Biologijos mokytoja Jolanta Martinionienė

Dabar svetainėje 70 svečiai ir narių nėra