Respublikinis projektas „Kita forma 2019“

Atnaujinta: 01 Lapkritis 2019
Parašyta 01 Lapkritis 2019

Rugsėjo ir spalio mėnesį 3 klasių mokiniai dalyvavo respublikiniame aplinkosaugos projekte „Kita forma 2019“.
Šio projekto tikslas – skatinti aplinkosauginį švietimą kaip darnaus vystymosi sudedamąją dalį, perteikti ekologijos žinias, formuoti palankų aplinkai gyvenimo būdą, akcentuoti vartotojiškumo pasekmes, teikiant prioritetą atliekų vengimui, daiktų pakartotiniam naudojimui.

Uždaviniai – didinti jaunimo sąmoningumą, kūrybiškumą ir iniciatyvumą, tobulinti kompetencijas aplinkosaugos srityje kaip teisingą nereikalingų daiktų panaudojimą savo aplinkoje.
Mokiniai, dirbdami grupėse, kūrė iš nereikalingų medžiagų likučių eko objektus arba žaidimus. Svarbu, kad sukurti objektai būtų pritaikyti daugkartiniam praktiniam naudojimui, būtų patvarūs, pagaminti iš ilgaamžių medžiagų. Mokinių gaminiai galėjo būti – žaidimai, namų ir ugdymo įstaigų interjero akcentai, aksesuarai, dovanos. Gimnazijoje buvo surengta šių darbų paroda.

Biologijos mokytoja Jolanta Martinionienė

• kita_forma (12)