Sferinis kinas gimnazijoje

19. 12. 15
Peržiūros: 237

sferinisfilmas
Gruodžio 10-12 dienomis I-IV klasių mokiniai per biologijos pamokas buvo kviečiami  į virtualią tikrovę, kurioje galėjo įlįsti į žmogaus vidų, tyrinėti žmogaus smegenis, akis, ausis, skeletą, keliauti po viso kūno ląsteles, sekti hipoderminės adatos kelionę per veną į širdį, įlysti į ląstelę ir išvysti jos branduolį, DNR. Nardė po vandenyno gelmes ir plaukiojo su rykliais, patyrė daug nuotykių, o svarbiausia 360° kampo formatas suteikė progą patiems pasijusti neįtikėtinų ir neapčiuopiamų procesų dalyviais.

Pasaulis keičiasi ir tobulėja, tai proga išvysti mokslo pažangą. Išgirsti apie naujausias technologijas, infraraudonųjų spindulių lazerius bei sužinoti apie nanotechnologiją, kuri padeda gydyti sergančias žmogaus ląsteles.
Programos dalyviai ne tik pagilino biologijos žinias, tačiau išmoko daug naujų dalykų ir išvydo per biologijos pamokas dar neregėtų vaizdinių. Filmas savyje sujungė naudingą informaciją ir efektingus vaizdus, kas prikaustė žiūrovų dėmesį ir suteikė tikrovišką žmogaus kūno, jo vidaus ir jame vyksiančių neįtikėtinų procesų vaizdą. Tai padėjo moksleiviams geriau suvokti itin svarbius reiškinius, kurie vyksta tam, kad palaikytų mūsų gyvybę, ir formuoti savo nuomonę apie juos.

                                                                                                Biologijos mokytoja Jolanta Martinionienė