Gimnazistai susitiko su LR Sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga

veryga (2) veryga (3)
Sausio 21 dieną gimnazijoje viešėjo Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga. Netradicinėje pamokoje jis susitiko su 3 klasių mokiniais ir gimnazijos mokytojais. Ministras susipažino su gimnazijoje vykdoma respublikine Sveikatą stiprinančių mokyklų programa „Sveika mokykla“. Programos koordinatorė biologijos mokytoja Loreta Kalvinskienė pristatė programos kryptis ir veiklas.

Ministras betarpiškai bendravo su mokiniais, atsakė į juos dominančius klausimus. Diskutavo apie elektroninių cigarečių žalą, cukrinio diabeto gydymą, sveikos mitybos ir kitais aktualiais klausimais.
Dėkojame LR Sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui Verygai už skirtą laiką, nuoširdų bendravimą ir parodytą dėmesį.

Biologijos mokytoja Jolanta Martinionienė

veryga (1)