Konferencija „Sveika gyvensena šiandien – galimybės ir perspektyvos“

Atnaujinta: 29 lapkričio 2016
Parašyta 06 lapkričio 2016

2016 m. spalio 20 d. Kauno moksleivių aplinkotyros centre vyko Kauno miesto ir rajono ugdymo įstaigų mokinių konferencija „Sveika gyvensena šiandien – galimybės ir perspektyvos“, kurioje  gimnazistai skaitė pranešimus. Šios konferencijos tikslas – aktyvinti mokinių sveikos gyvensenos judėjimą, įvairialypę sveikatinimo veiklą, formuoti ugdytinių sveikos gyvensenos įgūdžius ir vertybines nuostatas, iškelti šiandienines jaunimo sveikatinimo problemas.
Dominykas Šoliūnas 4A klasės mokinys skaitė pranešimą „Fizinis aktyvumas – gimnazistų gyvenimo būdas“. Pranešime aiškino apie fizinio aktyvumo reikšmę mokinio organizmui, pateikė tyrimo duomenis apie gimnazijos moksleivių fizinį aktyvumą, jo formas, įtaką sveikatai ir mokymosi rezultatams. Pasidžiaugė, kad gimnazistai yra fiziškai aktyvūs, lanko įvairius po pamokų užsiėmimus, daro mankštą, o sunegalavę nesistengia gerti vaistų, o sveikatą gerina aktyvia veikla.
Augustė Banėnaitė ir Ieva Juzukonytė 4C klasės mokinės skaitė pranešimą „Sveika gyvensena. Mitai ir tiesa“. Savo pranešime aiškino, kas yra sveika mityba, sveikas gyvenimo būdas, kokie yra sveikos mitybos principai, sveikos mitybos taisyklės. Pristatė, kokie yra dažnai sutinkami mitybos mitai ir kaip juos aiškina mokslininkai.Pateikė gimnazistų apklausos diagramas apie mitybos įpročius. Savo pranešimo išvadose nurodė, kad gimnazistai turi žinių, kaip reikia sveikai gyventi.

• fizinis_aktyvumas (1)
  • fizinis_aktyvumas (3)