Svetainės informacijos rodyklė

Moksleivių laimėjimai

17. 07. 27
Atnaujinta: 27 gegužės 2019
Parašyta 27 liepos 2017
Peržiūros: 5822

2018-2019 m.m.

gabrielem
Sveikiname 4D klasės mokinę Gabrielę Tijūnaitytę XXXI Lietuvos mokinių geografijos olimpiadoje laimėjusią sidabro medalį. Daugiau...


nedasm
Sveikiname Nedą Rauluševičių, 2b klasės moksleivį, laimėjusį II-ąją vietą Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiadoje.


ekonom (2)
Sveikiname Ekonomikos žaidimo finalinio turo „Silpniausioji grandis“ nugalėtojus, 2A klasės gimnazistus: Živilę Budėnaitę, Dovydą Dosiną,  Justiną Zoką, Liepą Žvaliauskaitę.


Alvita
Sveikiname Alvitą Kaminskaitę, 2A kl., Lietuvos moksleivių technologijų olimpiadoje „Mano laiškas rytojui“, laimėjusią pirmąją vietą (medalis). 


vitaminasD (3)
 
Sveikiname 1d klasės mokinių komandą: Miglę Zinkevičiūtę, Smiltę Kaupaitę, Miglę Milinauskaitę, Paulių Markevičių, laimėjusius III-ąją vietą Kauno miesto ir rajono ugdymo įstaigų mokinių žinių viktorinoje „Tai įmanoma!“.
Biologijos mokytoja Loreta Kalvinskienė
Mūsų gimnazijos komanda: Paulina Brazauskaitė 4C, Gabrielė Jociūtė 4A ir Jonas Smičius 2C kovo 30 d. Daugiakalbystės olimpiadoje „Aš kalbu, tu kalbi - mes bendraujame 2019" pripažinti geriausi „Kalbėjimo ekspromtu" dalyje. 

  gamtos mokslai protmusis (3)
Sveikiname 3-ųjų klasių mokinių komandą: Jasilionytę Dianą, 3B kl., Kalendą Matą 3A kl., Karaliūną Tadą 3C kl., Stankevičių Gintarą 3A kl., Zubrickaitę Emiliją 3A kl., laimėjusius I-ąją vietą Kauno miesto gimnazijų Gamtos mokslų protmūšyje.

Biologijos mokytoja Jolanta Martinionienė


Sveikiname Kauno  VEMP čempionato nugalėtojus: 

9-10 klasių pogrupyje – komandą FastCash, užėmusią I-ąją vietą: Martyna Folkmanaitė 2c, Karolis Poviliūnas 2c, Gabrielius Zenkovas 2c,  Kristupas Karbauskas 2g.

11-12 klasių pogrupyje – komandą IMvAM, užėmusią I-ąją vietą: Vaiva Marija Bružaitė 3d, Eglė Dambrauskaitė 3d, Ieva Mickevičiūtė 3d, Austė Skaisgirytė  3d.

 Ekonomikos mokytoja Inga Kublickienė


Sveikiname Kauno miesto ugdymo įstaigų  5–12 klasių mokinių ir mokytojų fotokonkurso „Mano eko – idėja“ nugalėtojus:

  • Gretą Janulaitytę, 3E klasės mokinę, laimėjusią I vietą, fotografijoje pristačiusią savo idėją  „Pirkinių maišelis“. 
  • Gintarą Stankevičių, 3A klasės mokinį, laimėjusį II vietą, fotografijoje pristačiusį savo idėją  „Ekologiška sodyba“.
  • Norą Kesylytę, 3A klasės mokinę, gavusią NOMINACIJĄ, fotografijoje pristačiusį savo idėją  „Žaidžiu rūšiavimą“.

Darbo vadovė, biologijos mokytoja Jolanta Martinionienė


Sveikiname Kauno miesto bendrojo ugdymo įstaigų  1-12 klasių mokinių parodos–konkurso „Žemė – mano namai“ nugalėtojus, apdovanotus DIPLOMAIS:

  • Mariją Jekabsonę, 1A klasės mokinę, už kūrybinį darbą „Taikoje su gamta“ arba „Žaliasis miestas“.
  • Gabrielę Kariniauskaitę, 1A klasės mokinę, už kūrybinį darbą „Paskutinis žmonijos palikimas“.

Darbo vadovė, biologijos mokytoja Loreta Kalvinskienė.

  • Simą Jochimavičių, 4G klasės mokinį, už kūrybinį darbą „Brangiausia ką turime – ŽEMĖ“.

Darbo vadovė, biologijos mokytoja Jolanta Martinionienė


 puodziukaitis

Mūsų gimnazijos 1b klasės mokinys Mantas Puodžiukaitis rusų kalbos meninio skaitymo konkurse „Meilė – neįkainojama dovana“ užėmė 1-ąją vietą.


Sveikiname 2019 m. Respublikinio 9-10 kl. etikos konkurso „Moralinės dilemos“ I turo dalyvius, kurie pateko į II etapą: Akvilę Juravičiūtę 1b, Gretą Stasevičiūtę 1c, Justiną Teselį 1c, Mantą Puodžiukaitį 1b, Austėją Jakimavičiūtę 2a, Gabrielę Čičelytę 2f, Ievą Salamakinaitę 2b, Inesą Sladkevičiūtę 2f, Juliją Motiejūnaitę 2a, Justę Sereckytę 2c, Luką Chaleckaitę 2d, Miglę Bielinskaitę 2f, Oliviją Sadauskaitę 2b, Urtę Čižauskaitę 2a.

Konkurse dalyvavo 153 mokiniai iš 49 Lietuvos mokyklų. 55 konkurso ,„Moralinės dilemos“ I turo nugalėtojai kviečiami dalyvauti II konkurso etape 2019 m. kovo mėn. 04-15 d.

Etikos mokytoja metodininkė D. Roževičienė


Vilniaus universiteto Geomokslų institute vyko antroji Lietuvos geomokslų olimpiada. Sveikiname 4D klasės mokinę GABRIELĘ TIJŪNAITYTĘ, laimėjusią II-ąją vietą.


Sveikiname, džiaugiamės gimnazistų pasiekimais:

67 -osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados II etapo nugalėtojai ir laureatai: 2C kl. gimnazistas Karolis Poviliūnas (vyr. mokytoja Reda Karašauskienė) II -oji vieta ir 4D kl. gimnazistė Gabrielė Tijūnaitytė (mokytojas ekspertas Albinas Ivanauskas) – laureatė.

Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9-12 klasių mokinių Kauno miesto ture Gabrielė Jociūtė, 4a kl., laimėjo II vietą (mokytoja Rita Richter) ir Miglė Praškevičiūtė, 2b kl., laimėjo II vietą (mokytoja Laimutė Žukauskienė).

51-ojo Lietuvos mokinių jaunųjų filologų konkurso Kauno miesto turo vertinimo komisijos sprendimu dvi gimnazistės: Sabina Baltrūnaitė prozos sekcijoje (mokytoja Rita Richter) ir Paulina Brazauskaitė vertimo sekcijoje (mokytojos: Vilma Bartaševičienė ir Rūta Gaulienė) tapo laureatėmis.


Sveikiname VDU „Rasos“ gimnazijos vaikinų komandą Kauno mokyklų žaidynių štangos spaudimo varžybose iškovojus I-ąją vietą! Komandos nariai: Arnas Matulevičius, Juras Jankauskas, Matas Andriuškevičius, Martynas Tuomenas, Evaldas Gobis, Redas Giedraitis, Laurynas Petruškevičius, Einaras Ambrazevičius. 
sportas (5)sportas (2)

Kovo 7 dieną Kauno Maironio universitetinės gimnazijos sporto salėje vyko Kauno mokyklų žaidynių štangos spaudimo varžybos. Varžybų prizininkai:
1 vieta - VDU „Rasos“ gimnazija
2 vieta - Maironio universitetinė gimnazija
3 vieta - „Saulės“ gimnazija

sportas (1) sportas (3)
Sveikiname VDU „Rasos“ sportininkus bei jų mokytoją Gintarą Rolskį ir linkime sėkmės tolimesniame etape.


Sveikiname, edukacinio konkurso „Olimpis 2018-Rudens sesijos“ nugalėtojus: Justę Skaisgirytę (II laipsnio diplomas), Emą Plačinskaitę (III laipsnio diplomas).


Sausio 26 d. grupė gimnazistų vyko į tarptautinę turizmo parodą ADVENTURE 2019 Vilniuje ir dalyvavo nacionaliniame geografijos žinių konkurse „Pažink Lietuvą ir pasaulį“. Konkurso rėmėjai nugalėtojams skyrė prizą - kelionę į Saremo salą. Sveikiname šio konkurso medalininką –1B klasės mokinį Mantą Puodžiukaitį.

geografija (1) geografija (2)


Sveikiname Karoliną Koškinaitę, 4D kl., 52-ojoje Lietuvos mokinių Biologijos olimpiadoje Kauno miesto etape, laimėjusią III vietą. Mokytoja Jolanta Martinionienė


Sveikiname Karolį Poviliūną, 2C kl., 30-oje Lietuvos moksleivių informatikos olimpiadoje (II etapas Kauno mieste), užėmusį I-ąją vietą bei bei Gintarą Stankevičų, 11A kl. (Padėka).


merginos rankinis
Sveikiname gimnazijos merginų rankinio komandą, Kauno mokyklų žaidynių pirmenybėse užėmusią III vietą!!!

vaikinai rankinis
Sveikiname gimnazijos vaikinų rankinio komandą, Kauno miesto mokyklų žaidynių pirmenybėse užėmusią III vietą!!!

Rasa
Šiuolaikinio šokio kolektyvas „Rasa“ dalyvavo tarptautiniame šokių konkurse „Lithuanian Open 2018“ ir užėmė garbingą II vietą.

krepsinis
2018-12-19 vykusiame Kalėdiniame krepšinio turnyre mūsų vaikinų krepšinio rinktinė iškovojo I-ąją vietą!

protmusis (1) protmusis (2)
Sveikiname 3B klasės mokinių komandą „Smalsučiai“: Viktoriją Kostkevičiūtę, Evitą Simanavičiūtę, Gretą Urbonaitę, Justiną Vienažindytę – spalio 24 dieną, vykusiame Kauno  miesto ir rajono ugdymo įstaigų mokinių protmūšyje „Tai – įmanoma!“, laimėjusią III vietą. Jo tema: žinomi ir jau pamiršti bei naujausi mokslo atradimai, pasaulio ir Lietuvos mokslininkų indėlis į visuomenės gerovę.

Biologijos mokytoja Jolanta Martinionienė

Sveikiname 23-iosios gimnazijos laidos abiturientus, sėkmingai išlaikiusius Brandos egzaminus!

2017-2018 M.M.

geografija
Sveikiname 4B klasės mokinę Gabrielę Tijūnaitytę, kuri  rugpjūčio mėnesį Tailande vykusioje Tarptautinėje Žemės mokslų olimpiadoje buvo apdovanota asmeniniu bronzos medaliu ir laimėjo antrąją komandinę vietą (kartu su keliais kitų šalių moksleiviais).  Olimpiadoje moksleiviai iš 39 šalių sprendė sudėtingas teorines ir praktines užduotis iš įvairių gamtinės geografijos sričių.


Sveikiname Kauno miesto ugdymo įstaigų 1-12 klasių mokinių kūrybinių darbų parodos-konkurso „Žemė – mano namai“ nugalėtojus, apdovanotus Kauno miesto savivaldybės diplomais:

Enriką Leonavičiūtę, 1A klasės mokinę, už kūrybinį darbą „Mes ir mūsų namai“
Gerdą Šlenevą, 1A klasės mokinę, už kūrybinį darbą „Kad Žemėje būtų švara“.

Mokytoja  Loreta Kalvinskienė

Godą Eidrigevičiūtę ir Urtę Starevičiūtę, 4 klasės mokines, už kūrybinį darbą „Invaziniams augalams Lietuvoje – Ne“.

Mokytoja Jolanta Martinionienė


 

Sveikiname:
Kauno miesto gimnazijų vaikinų komandinės matematikos olimpiados 2 vietos laimėtojus: Dalių Cviliką ir Simą Kurtinaitį bei kūrybinių darbų „Šimtmečio matematika“ 1 vietos laimėtoją Brigitą Ašmonaitę.
matematika

Sveikiname:
4a klasės gimnazistą Luką Kustą (mokytojas A.Ivanauskas), laimėjusį II vietą Lietuvos mokinių 66 fizikos olimpiados II ture ir apdovanotą Kauno miesto Švietimo skyriaus vedėjo diplomu bei sidabro medaliu bei
1c klasės gimnazistą Karolį Poviliūną (mokytoja S.Petkevičienė), laimėjusį II vietą Lietuvos mokinių 66 fizikos olimpiados II ture ir apdovanotą Kauno miesto Švietimo skyriaus vedėjo diplomu bei sidabro medaliu.
fizika

Sveikiname:
GABRIELĘ TIJŪNAITYTĘ, 3D kl., Kauno miesto vienuoliktokų geografijos olimpiadoje „Mano Gaublys“, užėmusią 1-ąją vietą.
POVILĄ MINKINĄ, 1D kl., Kauno miesto devintokų geografijos olimpiadoje „Mano Gaublys“, užėmusį 2-ąją vietą. 
EIDINTĄ SUBAČIŲ, 4B kl., Kauno miesto dvyliktokų geografijos olimpiadoje „Mano Gaublys“, užėmusį 3-ąją vietą.

geografijos olimpiada

Sveikiname 2018 m. Respublikinio 9-10 klasių mokinių Etikos konkurso „Moralinės dilemos“ nugalėtojus:

1 vieta – Kurgonaitė Greta 2B kl.
3 vieta – Samoilovas Rokas 2E kl. Kiti laureatai: Triukas Vakaris 1E kl., Simanavičiūtė Evita 2B kl.

Sveikiname Respublikinio  11-12 klasių  etikos konkurso lapkričio-gruodžio mėnesių nugalėtoją Patriciją Anušauskaitę, 3A kl. –  II-oji vieta.

Etikos mokytoja metodininkė D.Roževičienė

Sveikiname VEMP čempionato nugalėtojus:

11-12 klasių pogrupyje VDU „Rasos“ gimnazijos komandą MIGKS, užėmusią I-ąją vietą:

  • Ievą Barovskytę 4B kl.
  • Miglę Baltrušaitytę 4B kl.
  • Karoliną Morkūnaitę 4A kl.
  • Šarūną Paplauską 4B kl.
  • Gytę Vaivilavičiūtę 4B kl.

Mokytoja Inga Kublickienė

Sveikiname Junior SO verslo čempionato komandos „Kapitalistai“ narius patekusius į finalą:  Marių Arlauską 2D, Vitaliją Smirnovaitę 2D. TITAN verslo simuliacijoje gerai pasirodė komandos „UNO2“ nariai: Miglė Kublickaitė 4C ir Justė Minikevičiūtė 4C (3-oji vieta). Socialinio verslo užduotyje komandos „Kapitalistai“ nariai:  Marius Arlauskas 2D ir Vitalija Smirnovaitė 2D (2-oji vieta).

Čempionatą pradėjo 300 komandų iš 80 mokyklų 34 miestų ir miestelių. Tris mėnesius vyko JA Titan verslo simuliacijos turai. Vykstant TITAN čempionatui per nepilną  mėnesį komandos turėjo atlikti Socialinio verslo užduotį. Į čempionato finalą buvo pakviesta tik 15-ka komandų. Finale komandos turėjo pristatyti savo atliktą Socialinio verslo užduotį ir tik pristatymas lėmė, kas nugalės finale. Finalas vyko 2018-03-30 Vilniaus Tech Park patalpose.

Junior SO verslo čempionate dalyvauja 9-12 klasių moksleiviai ir jį sudarys trys etapai:
1.TITAN verslo simuliacija
2.Socialinio verslo užduotis
3.Finalas, į kurį pateko 15 geriausiai simuliacijoje ir užduotyje pasirodžiusių komandų, iš 300 dalyvavusių čempionate.

Mokytoja Inga Kublickienė

Gabių vaikų ir mokytojų pagerbimo šventė Kauno rotušėje

Sveikiname 2B klasės mokinių komandą: Gretą Kurgonaitę, Evitą Simanavičiūtę, Justiną Vienažindytę, Dianą Jasilionytę, Matą Jagelavičių ir jų mokytoją Loretą Kalvinskienę, sėkmingai sudalyvavus ir laimėjus III vietą Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro ir Kauno moksleivių aplinkotyros centro organizuojamame konkurse „AIDS: geriau žinoti“, kuris vyko gruodžio 1d. Kauno Martyno Mažvydo progimnazijoje.


Sveikiname gimnazijos mokinių komandą: 

  • Miglę Bespalovą, 4C kl.
  • Eglę Gulbinaitę, 4C kl.
  • Jogailę Markevičiūtę, 4A kl.
  • Justę Minikevičiūtę, 4C kl.

kuri pirmosios pagalbos konkurse „Išgelbėk draugą“ Kauno mieste užėmė IV-ąją vietą. Mokytoja Jolanta Martinionienė.


 

Sveikiname Kauno miesto ugdymo įstaigų mokinių fotonuotraukų parodos-konkurso „Nuostabus gyvūnijos pasaulis“, vykusio nuo 2017-09-26 iki 2017-11-08 laureatus:

  • Kamilę Arnauskaitę, 3B kl. Nuotrauka „Laisvės skrydis“. Diplomas. Mokytoja Jolanta Martinionienė.
  • Simą Jochimavičių, 3E kl. Nuotrauka „Avys rūke“. Diplomas. Mokytojas Vygintas Miliukevičius. 
  • Simoną Žukaitę, 1A kl. Nuotrauka „Žiogo monologas“. Diplomas. Mokytoja Loreta Kalvinskienė.

 


Moksleivių laimėjimai 2016-2017

Moksleivių laimėjimai 2015-2016


 

Dabar naršo

Svetainėje lankosi 65 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Mus rasite