Solidarumo bėgimas „Junkis! Bėk! Padėk!“

Atnaujinta: 11 spalio 2017
Parašyta 11 spalio 2017

Spalio 4 dieną, trečiadienį, šimtuose Lietuvos mokyklų ir darželių jau 4-ąjį kartą nuaidėjo Solidarumo bėgimo starto švilpukas. Šiemet ugdymo įstaigų bendruomenių nariai bėgo skleisdami pozityviosios tėvystės idėjas Lietuvoje, o surinktos lėšos bus skirtos įrengti medicinos punktą Zambijos Chikabuke kaimo vaikams. Prie šios gražios akcijos, mokytojos Gintautės Rakauskienės iniciatyva, tradiciškai prisijungė ir VDU „Rasos“ gimnazija.

Renginio rėmėjai – mokinių tėveliai ir mokyklos darbuotojai. Per ilgąją pertrauką mokiniai ir mokytojai rinkosi lauke prie gimnazijos įėjimo, čia išklausė gimnazijos direktoriaus sveikinimą ir greitu žingsniu apsuko ratą aplink mokyklą. Dalyviai gavo  visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“ parengtą diplomą. Pajudėjus reikia pasistiprinti, todėl kiekvienas, įveikęs Solidarumo ratą, buvo pavaišintas obuoliu.

Ačiū prisidėjusiems prie Lietuvos ir Zambijos vaikų gerovės!

• solidarumo_begimas (4)
  • solidarumo_begimas (5)