on 17. 06. 14
Peržiūros: 4862

Kelionė įvyko 2017 m. gegužės 19-20 dienomis. Keliauninkus lydėjo puikus oras ir nuotaika, apsistojome Rygos gimnazijoje AVG. Su šia gimnazija bendrauta ir anksčiau, bet santykiai buvo nutrūkę ir ši kelionė atnaujino ryšius tarp šių nuostabių gimnazijų. Atvykus choristai turėjo galimybę pabendrauti su gimnazijos mokinių taryba, susipažinti su gimnazija, jos vykdomus projektus bei šventes. Mūsų gimnazistai taip pat pristatė savo gimnaziją, vėliau turėjome bendrą koncertą. Rygos choristai atliko tris latviškas dainas, kurias galėjome atlikti kartu, o choras „Gaja“ ne tik atliko lietuvišką kūrinį, bet ir nustebino atlikdami kūrinį latviškai, kuris labai gerbiamas Latvijoje. Po šios nuostabios pažinties vykome į Rygos senamiestį, kuris visus keliauninkus sužavėjo nuostabia architektūra bei istorija. Vykome į Rygos biblioteka, kuri buvo neapsakomai didelė, prabangi ir įspūdinga. Choristai turėjo ir laisvo laiko Rygoje, per šį laiką vieni pirko lauktuves artimiesiems, kiti gerėjosi Rygos parkų grožiu ar leido laiką kavinėse. Sekančią kelionės dieną leidomės į Rygos automobilių muziejų, kuris sužavėjo savo interaktyviomis naujienomis, čia galėjome išnagrinėti kiekvieną automobilį iki smulkiausių detalių, sužinoti jų istoriją. Po muziejaus laukė ilgas kelias namo, kuris neapsiėjo be nuotykių. Ši kelionė buvo kupina įspūdžių bei akimirkų, kurios dar ilgai išliks atmintyje.

Kristina Berzinytė

Akimirkos iš kelionės...

on 17. 06. 14
Peržiūros: 5073

2017 m. birželio 3 d. 20.00 val Kauno pilies prieigose, įvyko Kauno moksleiviu dainų šventė „Šaly kelio jovaras stovėjo“. Šios dainų šventės programa buvo sudaryta iš šešių daliu. Pirmoji dalis vadinosi „Mano namai“, kurioje skambėjo tokios dainos kaip „Senojo Kauno sakmė“ muzika J. Cechanovičiaus, žodžiai P. Palilionio, aranžuotė R. Martinkėno, „Skriski skriski Lietuvėlėn“ ir kitos nuostabios dainos. Antrąją dalį „Ir atjoja brolelių pulkelis“ dauguma atliko folkloriniai ansambliai, skambėjo kūriniai „Šaly kelio jovaras stovėjo“, „Lydžiu laide“, „O kai sauliūtė tekėjo“, šie kūriniai puikiai atskleidė lietuvių liaudies dainų grožį. Trečiojoje dalyje „Viršūnėlėj sakalo vaikeliai“, skambėjo choristų pamėgti kūriniai „Ąžuolėli šimtašaki“ bei M.K. Čiurlionio lietuvių liaudies dainų siuita. Ketvirtąją dalį „Slaunasai žolyne rugeli“ papuošė kūriniai „Nei vejai pučia“ ir „Lietuva brangi“. Penktojoje dalyje „Pažiūrėkit sakalo vaikelių“ skambėjo „Tėvynei giedu naują giesmę“, „Lietuva“, „Dainos akys“. Na ir šeštoji dalis „Šaly kelio jovaras stovėjo“ užbaigė puikų renginį, šioje dalyje visi galėjo išgirsti tokius kūrinius kaip „Žmones ant kalnu“, „Dieve, laimink Lietuvą“, „Tautišką giesmę“ bei daina „Kol kartu“. Dainų šventėje dalyvavo ne tik Kauno chorai, bet taip pat ir Vilniaus, Ukmergės, Prienų chorai, taip pat šeši folkloro kolektyvai, solistai, Kauno bigbendas. Choristai labai dėkingi vadovams, kurie paruošė, tokiam gražiam renginiui. Kadangi renginys vyko prie Kauno pilies, žiūrovams labai patiko graži panorama, atliekami choristų kūriniai ir jie dar ilgai apie tai kalbėjo gatvėse. 

Kristina Berzinytė

on 16. 06. 08
Peržiūros: 8560

2016 m. kovo-balandžio mėnesiais vyko klasės valandėlės „Kaip išsaugoti sveiką nugarą ir gerą regėjimą“ pirmų ir antrų gimnazijos klasių mokiniams. Jų metu gimnazijos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė priminė gimnazistams apie taisyklingos laikysenos, tinkamo darbo- poilsio režimo svarbą sveikatai, pateikė patarimų, kaip išsaugoti gerą regėjimą, kokią kuprinę reikėtų rinktis bei kaip gerai išsimiegoti. Mokiniai žiūrėjo prevencinį filmą „Kojų ir rankų mankšta biure“, sužinojo, kokių yra pratimų akims.

on 16. 06. 08
Peržiūros: 9118

2016 m. gegužės 31 dieną trečių gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo Žmogaus saugos dienos mokymuose. Kodėl reikia segėti saugos diržus automobilyje ir koks yra saugus važiavimo greitis? Kam ir kur draudžiama vartoti tabako gaminius, elektronines cigaretes ir alkoholį? Kuriuo paros metu draudžiama triukšmauti ir kaip dera elgtis viešose vietose? Į šiuos ir kitus kiekvienam aktualius klausimus tądien mokiniams atsakė gimnazijoje apsilankiusios Kauno miesto bendruomenės pareigūnės Jovita Juršytė ir Reda Antanavičiūtė, o Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties darbuotojai ir Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos narė Monika Čiukštytė mokė gimnazistus, kaip padėti springstančiam, kaip taisyklingai atlikti gaivinimą, stabdyti kraujavimą, bei kitų pirmosios pagalbos pagrindų. Tikimės, kad įgytos žinios padės moksleiviams elgtis saugiau ir būti geriau pasirengusiems įvairioms situacijoms.

  • Zmogaus_sauga (5)
  • Zmogaus_sauga (1)
  • Zmogaus_sauga (2)
  • zmogaus_sauga (1)
  • Zmogaus_sauga (4)
  • zmogaus_sauga (2)
  • Zmogaus_sauga (3)
  • zmogaus_sauga (3)

on 18. 06. 29
Peržiūros: 1814
pievu geles
„Išmintis  moko savo vaikus   
Ir rūpinasi tais, kurie jos ieško.
Kas ją myli, tas myli gyvenimą,
O tie, kurie nuo ankstyvo ryto jos ieško,
Bus kupini džiaugsmo“.                                    Sir 4,11-12 
 
Mieli abiturientai, mokytojai, tėvai ir seneliai, draugai! 
Maloniai kviečiame Jus atvykti į  džiaugsmingą  gimnazijos 23-iosios laidos abiturientų  Brandos atestatų įteikimo šventę 2018 m. liepos 17 d. 15.00 val. VDU Didžiojoje salėje (Donelaičio g. 58).
 
Administracija
 
on 18. 06. 22
Peržiūros: 1279

Mokinius ir mokytojus registruotis Švietimo portale www.emokykla.lt ir gauti net penkias nemokamas Microsoft Office 365 ProPlus licencijas.
Mokytojams
Mokiniams

 

on 18. 06. 14
Peržiūros: 408

 istorija
2018-06-13 vyko netradicinė istorijos pamoka „Lietuvos kariuomenės šiandiena“  2A,B,D klasėms. Pamoką vedė Lietuvos kariuomenės kariškiai. 

on 18. 06. 07
Peržiūros: 952

 sporto svente (1)
Birželio 5d. gimnazijoje vyko tradicinė sveikatingumo diena – sporto šventė „Sveika, Vasara!“. Joje dalyvavo I ir III klasių moksleiviai, kurie rungtyniavo krepšinio, žolės riedulio bei estafetinio bėgimo varžybose.

on 17. 06. 09
Peržiūros: 912

 
Šiuolaikinių šokių kolektyvas „Raselė“ dalyvavo tarptautiniame šokių festivalyje „Sportas visiems 2017“, Palangoje. Šventės atidarymas prasidėjo eisena Basanavičiaus gatve iki sporto stadiono. Stadione visi kolektyvai šokome masinį šokį. 

on 17. 06. 03
Peržiūros: 739


Birželio 2-ą dieną 2E klasės mokiniai dalyvavo visuotinėje atvirų durų dienoje „Šok į tėvų klumpes“. Mes aplankėme Nojaus Kazancevo mamos darbovietę, vaikų lopšelį-darželį „Vėrinėlis“. Mus pasitiko direktorės pavaduotoja ugdymui Danguolė Simanauskienė ir trumpai papasakojo apie darželio veiklą. Vėliau gimnazistai stebėjo kūno kultūros pamokėlę ir kartu su vaikais darė vėjo malūnėlius Tėvo dienai.

on 17. 06. 05
Peržiūros: 1638


Birželio 2 d. 3E, 3F ir 3G klasių gimnazistai dalyvavo Visuotinėje atvirų durų dienoje „Šok į tėvų klumpes“. Lankėmės Kauno priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos 5 skyriuje, kur turėjome puikią galimybę iš arčiau susipažinti su gaisrininko-gelbėtojo profesija. Sužinojome, kokia pavojinga, tačiau labai reikalinga gelbėtojų kasdienybė, pamatėme, su kokia technika dirba šiandieninis gelbėtojas, išgirdome pamokančių istorijų ir naudingų patarimų.

on 17. 06. 01
Peržiūros: 1329

Gegužės 31 d. gimnazijoje vyko Žmogaus saugos dienos renginiai trečių klasių mokiniams. Čia gimnazistus pirmosios pagalbos pagrindų mokė Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties ir Dr. Jono Basanavičiaus karo medicinos tarnybos medikai, kurie pademonstravo, kaip reikia atlikti gaivinimą, kaip padėti springstančiam žmogui, taip pat ragino mokinius vengti žalingų įpročių.

on 16. 06. 01
Peržiūros: 2675

Besibaigiant mokslo metams, gegužės 31 dieną VDU „Rasos“ gimnazijos 2c ir 3c klasės apsilankė Kauno AVMI, dalyvavo edukacinėje programoje, kurioje informatyviai buvo pristatyta įstaiga, pavaldi Finansų ministerijai. Mokinius pasitiko ir sveikinimo žodį tarė Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos viršininkė Judita Stankienė, apie mokesčių svarbą ir prasmę kalbėjo viršininkės pavaduotojas Gintautas Muznikas, o ko reikia, norint pradėti savo verslą, supažindino Rajonų mokesčių mokėtojų skyriaus vedėja Irena Gasiūnienė.

Svetainės medis

Mus rasite