Žmogaus saugos dienos mokymai

Atnaujinta: 08 birželio 2016
Parašyta 08 birželio 2016

2016 m. gegužės 31 dieną trečių gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo Žmogaus saugos dienos mokymuose. Kodėl reikia segėti saugos diržus automobilyje ir koks yra saugus važiavimo greitis? Kam ir kur draudžiama vartoti tabako gaminius, elektronines cigaretes ir alkoholį? Kuriuo paros metu draudžiama triukšmauti ir kaip dera elgtis viešose vietose? Į šiuos ir kitus kiekvienam aktualius klausimus tądien mokiniams atsakė gimnazijoje apsilankiusios Kauno miesto bendruomenės pareigūnės Jovita Juršytė ir Reda Antanavičiūtė, o Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties darbuotojai ir Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos narė Monika Čiukštytė mokė gimnazistus, kaip padėti springstančiam, kaip taisyklingai atlikti gaivinimą, stabdyti kraujavimą, bei kitų pirmosios pagalbos pagrindų. Tikimės, kad įgytos žinios padės moksleiviams elgtis saugiau ir būti geriau pasirengusiems įvairioms situacijoms.

• Zmogaus_sauga (5)
  • Zmogaus_sauga (1)