Spalio 19 dieną 2G ir 1F klasių gimnazistai drauge su dorinio ugdymo mokytojomis Daiva Roževičiene ir Milda Mackeliene tvarkė apleistus kapus Eigulių kapinėse. Lapkričio 2 dieną, Vėlinių dieną, vyksime lankyti iškeliavusių artimųjų kapus. Kapinėse, deja, matysime daug apleistų, netvarkomų, piktžolėmis apaugusių kapų. Galime tai matydami piktintis, galime stebėtis, galime abejingai praeiti pro šalį. Tačiau galime inicijuoti mažus pokyčius savo artimiausioje aplinkoje.

• kapines (3)
  • kapines (4)
  • kapines (5)
  • kapines (1)

diplomas diplomas1
Sveikiname IV klasės mokines Ugnę Kudirkaitę VI tarptautiniame vaikų kūrybinių darbų konkurse „WAVE ON WAVE“-2020 laimėjus I-ąją vietą 16-19 metų amžiaus grupėje(tapyba), Kotryną Kirilovaitę, Gerdą Šlenevą - tame pačiame konkurse tapus laureatėmis. Dėkojame dailės mokytojai Mildai Šležaitei, paruošusiai mokinius konkursui.

001
Profesinės šventės proga VDU ,,Rasos“ gimnazistai spalio 2d. pakvietė MOKYTOJUS į įspūdingą kelionę ,,Bonjour Paris!!!“ Ankstyvą rytą į darbą skubančius pedagogus gimnazijos prieigose pasitiko šventiškai  pasipuošę gidai ir palydėjo į edukacinę ekskursiją Eifelio bokšte. Kabinetuose jų laukė gimnazistai, paruošę garuojančią kavą su kruasanu. Per pertraukas mokytojai galėjo jaukiai  atsipūsti Mokytojų kambaryje įsikūrusioje Montmartre cafe, o po pamokų patirti daug džiugių akimirkų Moulin Rouge bei pasivaišinti dvyliktokų dovanotu tortu. Kelionės po Paryžių „Rasos“ gimnazijoje vaizdus užfiksavo fotografų blykstės.

Skaityti daugiau...

Sveikiname gimnazijos meninio skaitymo konkurso nugalėtojus:

I vieta – Žygimantas Silkė, 3e kl. (mokytojos: G.Aidienė ir L.Žukauskienė)
II vieta – Dorotėja Rožinskaitė, 4c kl. (mokytoja R.Rakauskaitė)
III vieta – Aistis Kunigonis, 2d kl. (mokytojos: R.Urbelienė ir V.Bartaševičienė)

Rugsėjo mėn. 15 d. visi norintys VDU „Rasos“ gimnazijos pedagogai turėjo galimybę atlikti greitąjį  serologinį testą dėl COVID-19. Apsilankius mobiliame koronaviruso patikros punkte paaiškėjo, kad  visų tyrime dalyvavusių pedagogų COVID -19 testo  rezultatai – neigiami!!!

Svetainės medis